Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WRESZCIE SIĘ KTOŚ POJAWIŁ!!!! :D

Po skończonej pracy czas na kawkę i pogawędkę.

U mnie już baaardzo weekendowy nastrój :wink:

A jak u Was dziewczyny?

na razie mało weekendowo" łeb mnie strasznie boli :(

 

Wiecie co? wczoraj mi kopara opadła na podłogę:

przyszedł wykonawca po materiały na wycenę fundamentu.

Podczas rozmowy byli obecni mąż i teśc.

Na grzeczną prośbę męża, że może zrobiłby wycenę na poniedziałek a nie na środę jak gośc wstępnie zaproponował - facet się obruszył:" gdzie panie, pan se myśli że ja nie mam co do roboty itd .... i takie tam".

Więc mój małż. mówi, że może zaczniemy od podstawowej kwestii czy on ma czas w pażdzierniku, bo nam tak by pasowało zrobic te fundamenty.

 

Na to gośc do małża:" A PAN TO W OGÓLE KIM JEST?"

-Inwestorem -odrzekł małż.

Na to gośc:

 

"TO JA MAM TO GDZIEŚ" :o :o :o :o :o :o :o :o

trzasnął drzwiami i wyszedł :o :o :o :o :o

 

:o :o :o O co kaman bo dalej nie wiem :o :o :o :o

 

ło matko taki straszny ten mój małż.? :wink:

 

Co w tej rozmowie było obraźliwego?

 

 

To norma :o :o :o :o czy jakiś dziwny element się trafił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sobota i niedziela pod hasłem "Dary jesieni" :wink: :wink:

 

Ja uwielbiam zbierać kasztany :D

http://th.interia.pl/11,b44a3dcc81334922/kasztany.jpg

 

A jarzębina jest teraz, po prostu piękna... :D

http://www.us.edu.pl/katowice/informator/Drzewa/ilustr/str31.jpg

 

jarzębina piękna!

 

a kasztany pamiętam jak zbierałam po drodze do szkoły.....

 

Ech były piękne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jarzębina piękna!

 

a kasztany pamiętam jak zbierałam po drodze do szkoły.....

 

Ech były piękne czasy

BYŁY ???? :o :o :o

SĄ NADAL !!!!!!!!!! :D :D :D

 

Trochę więcej nam wolno i dla przykładu, rozwijając temat jarzębiny:

http://www.sklep-ballantines.pl/sklep/img/tnproduct_1154964095_1218939588_jarzebiak_pudelko_180.jpg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam taką oto poradę w sprawie serwowania jarzębiaczku :D

"Jarzębiak – wódka owocowa, którą spożywa się lekko schłodzoną (16-18 °C) jako aperitif, do mięs ciemnych i dziczyzny, lub po posiłku na lepsze trawienie."

Po posiłku na lepsze trawienie... To mi odpowiada, bo znaczy się, że można często... :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie najmilsze. :D

Fajnie sobie gadacie, dołączę gdzieś za godzinkę, bo dopiero z marketu wróciłam - nienawidzę tam chodzić :x , ale cóż jeść trzeba.

 

Co do wykonawców - dziewczyny pytanie za 200pkt czy są - a jak tak , to gdzie - ich granice bezczelności????

Napiszę Wam później jak mój "Fachowiec" powoli puszcza mnie z torbami i brnie ku temu aby KRD się mną zainteresował. Przybądźcie pogadać i zapodajcie coś bo walnę. Mimo chorego żołądka proszę o gin z tonikiem i aby było zupełnie nie tak to cytrynę do niego wrzućcie. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co do wykonawców - dziewczyny pytanie za 200pkt czy są - a jak tak , to gdzie - ich granice bezczelności????

Napiszę Wam później jak mój "Fachowiec" powoli puszcza mnie z torbami i brnie ku temu aby KRD się mną zainteresował. Przybądźcie pogadać i zapodajcie coś bo walnę. Mimo chorego żołądka proszę o gin z tonikiem i aby było zupełnie nie tak to cytrynę do niego wrzućcie. :lol: :wink:

Matko Z. gin & tonic & lemons for you :D

http://www.gwpublishing.com/fe/images/beefeater%20gin.jpg

 

A co do fachmanów, to nas też jeden ostatnio wystawił. Byliśmy już umówieni na utwardzenie wjazdu, splantowanie działki itp. I nic, cisza, gość jakby się pod ziemię zapadł od ostatniej środy, kiedy to miał przyjechać i wszystko z nami dogadać, a w czwartek wchodzić na działkę z maszynami... Nie to nie... :evil:

Mam już namiary na dwóch innych. Ciekawe tylko co oni zrobią, żeby zatruć nam - inwestorom, życie.

Cała ta sytuacja mnie dobiła i ostudziła mój budowlany entuzjazm :(

Poproszę więc o... Pina Coladę, może ktoraś z Was potrafi ją przygotować?

Super drink i kojarzy mi się zawsze z baaardzo udanymi wakacjami :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz krótki opis moich zmagań z wodą. Miałam dziś wieczoram prysznic z brudnej wody... jak przestawiałam pompę to wąż się obluzował i jak włączyłam to po kilku sekundach zsunął się i cała ta fontanna brudnej wody poleciała na mnie :x :lol: Byłam cała mokra łącznie z okularami :o ...mąż miał niezła polewke ze mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...