Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Matko Z. gin & tonic & lemons for you :D

http://www.gwpublishing.com/fe/images/beefeater%20gin.jpg

 

 

Super drink i kojarzy mi się zawsze z baaardzo udanymi wakacjami :oops: :wink:

 

Oj wielkie dzięki kobieto..... a o Twoich wakacjach kiedyś pogadamy, może wkręcimy się kiedyś w wieczór wspomnień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonawców to u nas dziś zauważyłam, że jedno okno na górze jest na wysokości 4 bloczków natomiast drugie na...8 :o (wyższe niz cała ja). Mąż zadzwonił do jednegon z nich "ale o so chodzi?" a ten mu na to, że tak z rozmachu wyszło "a co za wysoko? :o )- nie kurcze będę sobie wyglądała przez okno stojąc na dwóch stołkach :evil: :evil: :evil: Mają poprawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonawców to u nas dziś zauważyłam, że jedno okno na górze jest na wysokości 4 bloczków natomiast drugie na...8 :o (wyższe niz cała ja). Mąż zadzwonił do jednegon z nich "ale o so chodzi?" a ten mu na to, że tak z rozmachu wyszło "a co za wysoko? :o )- nie kurcze będę sobie wyglądała przez okno stojąc na dwóch stołkach :evil: :evil: :evil: Mają poprawić

Nic się nie martw, Twój dom wygląda jak... dom :wink:

Bywają różne dziwolągi na tym świecie:

http://www.containex.pl/uploads/557.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? wczoraj mi kopara opadła na podłogę:

przyszedł wykonawca po materiały na wycenę fundamentu.

Podczas rozmowy byli obecni mąż i teśc.

Na grzeczną prośbę męża, że może zrobiłby wycenę na poniedziałek a nie na środę jak gośc wstępnie zaproponował - facet się obruszył:" gdzie panie, pan se myśli że ja nie mam co do roboty itd .... i takie tam".

Więc mój małż. mówi, że może zaczniemy od podstawowej kwestii czy on ma czas w pażdzierniku, bo nam tak by pasowało zrobic te fundamenty.

 

Na to gośc do małża:" A PAN TO W OGÓLE KIM JEST?"

-Inwestorem -odrzekł małż.

Na to gośc:

 

"TO JA MAM TO GDZIEŚ" :o :o :o :o :o :o :o :o

trzasnął drzwiami i wyszedł :o :o :o :o :o

 

:o :o :o O co kaman bo dalej nie wiem :o :o :o :o

 

ło matko taki straszny ten mój małż.? :wink:

 

Co w tej rozmowie było obraźliwego?

 

 

To norma :o :o :o :o czy jakiś dziwny element się trafił?

 

Pewno mu się pomylił inwestor z inspektorem :wink: i się przestraszył biedaczek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja taki wieczór wspomnień mam od wczoraj :oops: :roll: ale o tym później.

 

Fajnie, że mąż podczytuje, mój czasami pyta co u Was, ale i tak nie wie która jest która..... :lol:

 

Babskie festyny są super - jak zrobimy zlot - będzie szałowo.

 

Amonite - ostatnio Grzebiuszkę dopadło przeziębienie i wypiła herbatę zaparzoną z goździkami - ponoć jak ręką odjął.

 

Teraz czuje się chyba świetnie i nadrabia zaległości w alkowie, bo jej nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, kochane jesteście - dziękuję :D

Coś mnie bierze - katar mam okropny, gardło mnie zaczyna boleć. A takie miałam plany na sobotę - ogrodowe...

Taak, ja też miałam plany... :evil:

 

Cytat z netu:

"Wieczorna aromaterapia

Rozpraszają złe myśli i przywracają utraconą energię. Potrafią wyleczyć katar i... zapewnić udaną randkę!

Dobroczynne inhalacje

Wielbiciele pięknych zapachów powinni zainwestować w kominek aromaterapeutyczny. Nie kosztuje dużo, a przydaje się nie tylko zimą."

Resztę tematu możesz zgłębić tutaj: http://uroda.onet.pl/1384506,2051,2027,,,wieczorna_aromaterapia,zapachy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zajefajnych fachowców.... to nasi we 3 stawiali 6 mkw ścianki działowej w wiatrołapie ............... przez dwa dni pełne, na trzeci kończyli.

 

Dziś mąż wpadł na działkę - bo oczami naszej wyobraźni więźba się robi już bity tydzień, nie wspominając , że miała w sierpniu - no i nie tylko nie zaczęli, ale jak spytał co zrobili za całe 8 godzin (?) to odpowiedzieli, że wymierzyli coś na szczytach :roll: Małż nie głupi wlazł po drabinie na górę i wiecie co zobaczył?

Na dwóch deskach odmierzyli wysokość na jaką będą dawać krokwie w wykuszu i pociągnęli sznurek. :o Uffff to się we dwóch narobili. A krew mnie zalała jak usłyszałam, że nie wyrównają wieńca, bo tarczy diamentowej nie mają. Mąz - bez przesady, to ja mam wam sprzęt jeszcze zapewniać? Nie -odparł telefonicznie szef - sprzęt to my mamy, ale tarcze szybko się niszczą i Pan je powinien kupić i paliwo do piły :o

Inna rzecz, że gdyby dobrze było zaszalowane równać by nie trzeba było.... :x

 

Dlatego pytam czy są granice ich bezczelności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zajefajnych fachowców.... to nasi we 3 stawiali 6 mkw ścianki działowej w wiatrołapie ............... przez dwa dni pełne, na trzeci kończyli.

 

Dziś mąż wpadł na działkę - bo oczami naszej wyobraźni więźba się robi już bity tydzień, nie wspominając , że miała w sierpniu - no i nie tylko nie zaczęli, ale jak spytał co zrobili za całe 8 godzin (?) to odpowiedzieli, że wymierzyli coś na szczytach :roll: Małż nie głupi wlazł po drabinie na górę i wiecie co zobaczył?

Na dwóch deskach odmierzyli wysokość na jaką będą dawać krokwie w wykuszu i pociągnęli sznurek. :o Uffff to się we dwóch narobili. A krew mnie zalała jak usłyszałam, że nie wyrównają wieńca, bo tarczy diamentowej nie mają. Mąz - bez przesady, to ja mam wam sprzęt jeszcze zapewniać? Nie -odparł telefonicznie szef - sprzęt to my mamy, ale tarcze szybko się niszczą i Pan je powinien kupić i paliwo do piły :o

Inna rzecz, że gdyby dobrze było zaszalowane równać by nie trzeba było.... :x

 

Dlatego pytam czy są granice ich bezczelności?

 

Odpowiedź jest jedna NIE MA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...