Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wczoraj pozbieraliśmy dynie ,parę odłożyłam na lampiony a resztę przerabiamy, zrobiliśmy już zupę i ciasto (mocno zakalcowate, może któraś ma dobry przepis)i teraz szukamy inspiracji kulinarnych z dynią w roli głównej

w najbliższych tygodniach będziemy jedli tylko dynie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w piękne niedzielne przedpołudnie :)

Dziś taka pogoda, że szkoda siedzieć przed komputerem 8) Ja niestety nadal zakichana i zasmarkana, na dalszą wycieczkę się nie wybieram, ale byłam na mojej działeczce pozbierać koźlarze - dziś 6, przedwczoraj było ponad 20, rosną pod młodymi brzozami.

 

Do kawki już nas Basiah2 "podłączyła", może coś do kawki teraz. Lubicie gofry?

http://images22.fotosik.pl/153/508b69a6b25480c8.jpg

 

Smacznego i udanej niedzieli :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszki coś zamilkły ....

może to zgodne z opsem charakteru na początku tego wątku "Marzą o domu pełnym przyjaciół, pod warunkiem zmieniania, co pół roku domu i co tydzień przyjaciół!"

w zasadzie tydzień minął :wink:

 

ja co prawda nie Agnieszka, ale znam kilka i akurat ten opis kompletnie mi do nich nie pasuje :) przyjaciól nie zmieniają tylko co tydzień dochodzą im nowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszki coś zamilkły ....

może to zgodne z opsem charakteru na początku tego wątku "Marzą o domu pełnym przyjaciół, pod warunkiem zmieniania, co pół roku domu i co tydzień przyjaciół!"

w zasadzie tydzień minął :wink:

 

Nie trafiłaś.

W sobotę i niedzielę nie było mnie prawie w domu, dziś dzień do d...y., a przyjaźni jestem wierna, dzieciom swym również. :D A.... i dziecko osobiste mam chore :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pozbieraliśmy dynie ,parę odłożyłam na lampiony a resztę przerabiamy, zrobiliśmy już zupę i ciasto (mocno zakalcowate, może któraś ma dobry przepis)i teraz szukamy inspiracji kulinarnych z dynią w roli głównej

w najbliższych tygodniach będziemy jedli tylko dynie :lol:

 

oglądałaś pewno "Sami swoi".... tam Kokeszko miał ochotę na dynię z zacierkami na mleku :D Przepis istnieje, ja nigdy tego nie robiłam, moja mama również, ale brat - jak pytamy co by zjadł - zawsze wymyśla tą dynię . Za 2 tygodnie przyjeżdża i zamierzam zaserwować mu ową dynię........potrawę filmową, na którą zawsze ma ochotę, a której nigdy jeszcze nie jadł. Jaka będzie to odmiana w jego jadłospisie.......... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszła mi dziś zakupiona na allegro sukienka i... jest przecudna, oczywiście jak wszystko na mnie za długa ale nie powinno być problemu ze skróceniem. A nie ukrywam, że kupiłam ją tanio jak na taaaaką sukienkę :lol:

Kiecka faktycznie ładna...pokaż się w niej po przeróbkach :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...