Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć dziewczyny :D

 

Nie gniewajcie się, że ostatnio Was zaniedbuję. 8)

 

Na usprawiedliwienie mam poszukiwania kolejnej ekipy....abyśmy zgodnie z daną Wam obietnicą miały gdzie się spotkać za rok..... i usprawiedliwieniem niech będzie czas poświęcany dziecku, bo od soboty jest chora a dziasiaj już musiałam odwiedzić naszą doktórkę.

Mam nadzieję, że jesteście wszystkie zdrowe, wasi najbliżsi również, i że dzielnie pokonujecie problemy budowlane. Myślami jestem z Wami.

 

Wpadnę jutro na kawkę poranną. Pa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciągu tygodnia to nie ma problemu (wstaję o 6 :cry: ) - jeienią i zimą o tej porze to one nieprzytomne.

ALE ZA TO W WEEKEND :evil: ....... wstają gangreny (szczególnie jedna) raniutko (niezależnie od pory roku :evil: ) - tak w okolicy 6 właśnie - i próbują mnie budzić.

Pozytyw z tego taki, że nie muszę mieć budzika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż to nie zazdroszczę....

Moja jeszcze się wyleguje pomimo tego że ja już na nogach, rzadko się tak zdarza i nawet hałasy na dachu jej nie ruszają.

Moja przyjaciółka ma 4 takie gangreny w domu i przyznaj się szczerze że bez nich to już by nie było to samo! :wink:

 

 

Nie jest tak źle...

I cokolwiek by nie spsociły to i tak muszę im wybaczyć..... rozbrajają mnie :D :wink: :D

 

a pies to moje marzenie, ale będzie dopiero w domku

 

twoja psica nawet na zdjęciu słodko śpi :wink: :wink:

 

Agajar słoneczka zazdroszczę - u mnie dziś szaro, buro i ponuro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :D

 

Nie gniewajcie się, że ostatnio Was zaniedbuję. 8)

 

Na usprawiedliwienie mam poszukiwania kolejnej ekipy....abyśmy zgodnie z daną Wam obietnicą miały gdzie się spotkać za rok..... i usprawiedliwieniem niech będzie czas poświęcany dziecku, bo od soboty jest chora a dziasiaj już musiałam odwiedzić naszą doktórkę.

Mam nadzieję, że jesteście wszystkie zdrowe, wasi najbliżsi również, i że dzielnie pokonujecie problemy budowlane. Myślami jestem z Wami.

 

Wpadnę jutro na kawkę poranną. Pa :wink:

 

czuj się usprawiedliwiona

:wink:

 

a tak na serio to współczuję nawału problemów, mam nadzieję, że wszystko szybciutko się poprawi (szczególnie zdrowie Juleczki)

 

daj znać jak się dziś mają sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...