Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

:D bawię się już w to od ....ponad miesiąca, a może dłużej - wciąga nie powiem, też polecam.

 

...i nie puściłaś pary? :roll: :D

 

Sądziłam, że jest ten portal znany wszystkim oprócz mnie 8)

Pojawił się na forum muratorowym, ale nigdy do niego nie zaglądałam - dopiero jak Grzebiuszka dała mi cynk, że mam się wpisać.

 

Ten portal stworzyło dwóch studentów z Wrocławia - chyba są na 3 roku i będą o tym portalu pisali pracę magisterską. Za dobre pomysły dostaje się dobrą kasę - takowąż dostali od Francuzów za wykupienie iluś tam procent praw autorskich ... to chyba najmłodsi pierwsi milionerzy w naszym kraju.

 

Niestety, jak dalej politycznie będzie się działo jak się dzieje - to i oni wyjadą................................ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej dziwczynki.

Wróciłam... po weselu

Może Was zaskoczę ale fryzurka mojemu mężowi się podoba :o :lol: o dziwo.

 

A jak było na weselu? No super. Bawiłam się do 5 rano. Mój mąż nabawił się zakwasów jak poszedł w tany z ... kolegą :lol: Nie ma to jak dobry zespół. Ten grał baaardzo fajnie (nie będę się chwaliła ale grali też u mnie na weselu :p ). ALe i towarzystwo dopisało. Trochę się obawiałam ponieważ z mojej strony było 60 osób natowmiast ze strony młodej 150 :o Lekka różnica. Ale wyszło wszystko super. Usiedliśmy w towarzystwie znajomych i bawiliśmy się chyba najlepiej z całej sali :lol:

Wczoraj oczywiście były poprawiny- wróciłam o 22.

A dziś ostatni dzień mojego urlopu i dopiero co wróciłam z sali bo przecież trzeba było posprzątać :x To jest najgorsze z tego wszystkiego.

Co do zdjęcia to obawiam się, że żadnego nie znajdę :( Nasz aparat przeleżał się w samochodzie a innych zdjęć nie widziałam jeszcze. Jak coś znajdę do na chwilę pokażę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka!!

Chyba jakiś mór padł na nasze Agnieszki i nie tylko.

Wymarły jak dinozaury czy co?

Znikły i ich nie ma :o

Ja się zaczynam martwić poważnie :roll:

 

oj chyba masz rację niestety..........

 

Ale że nawet Matka Z opuściła swój matecznik? :roll:

 

A tak w ogóle to dzień dobry dla tych co pozostali................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka!!

Chyba jakiś mór padł na nasze Agnieszki i nie tylko.

Wymarły jak dinozaury czy co?

Znikły i ich nie ma :o

Ja się zaczynam martwić poważnie :roll:

Proszę dać znak życia i zameldować się chociaż....

 

No melduję się. Jeszcze żyję, ale ledwo - ledwo.... w pracy kołomyja, w domu kłopoty i na odwrót też :roll: Pozdrawiam Was wszystkie :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was skarby moje - po raz drugi bo zjadło mi posta ... :x :wink:

 

Zdrówko mi zdeczko nawala, ale siedzę DOPUSZCZONA do kompa i czytam o systemach odwodnieniowych i rynnach w ogóle - bo muszę w końcu zrobić zamówienie - niestety zestawienie do mojego projektu jest tak kiepskie, że w ogóle mogłoby go nie być.

 

Poza tym nie mogłam się nacieszyć braciszkiem, który już jutro wyjeżdża i smutno mi, bo dopiero na Swięta się zobaczymy .... no i do lekarza muszę jutro iść- po raz trzeci- bo z małą wcale jednak nie jest lepiej....no i takie tam.

 

Agajar - a kiedy będą zdjęcia ?

 

Amonite - jakiś wierszyk dzisiaj będzie - taki optymistyczny ?

 

April - co u Ciebie ?

 

Nawet nie wiem co u Grzebiuszki :(

 

Bianka miała dobry pomysł co do zameldowania się - bo jakoś tak Was zaniedbałam ostatnio :oops: .... i imprezek już nie robimy tak często....... hmmmmmmmm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, kamień z serca troche mi się osunął, ale jeszcze całkiem nie spadł :wink:

Dobrze że chociaż żyjecie!

Matko Z- wytrwałości we wgryzaniu się w temat rynnowy itp., dużo zdrówka dla ciebie i pociechy, i wracaj tu do nas szybko.

Amonite trzymaj się twardo kobieto w tej kołomyji i kłopotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...