Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie :)

 

U mnie dziś też nad ranem padał śnieg, ale tak symbolicznie. Rano były 4 stopnie, ale słońce świeciło do wczesnego popołudnia i nawet ta pogoda nie była taka zła. Dobrze, że ostatnio nie lało tak u mnie, jak zapowiadali w prognozach. Niedużo już mi brakuje do zalewania płyty nad piwnicą i wolałabym, żeby to był beton a nie deszcz 8) a co gorsza śnieg :o

 

Wieczorno - sobotnie pozdrowienia dla wszystkich Agnieszek i nie tylko :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, kiepska pogoda i śnieg mogą pokrzyżować nam plany budowlane :(

Jednak z drugiej strony narciarze (do których się zaliczam) będą się cieszyć :D

I proszę nie obrażajmy się na Zimę , bo bywa piękna.

Na przykład śniegowe gwiazdki pod mikroskopem to prawdziwe dzieła sztuki:

 

http://www.its.caltech.edu/~atomic/snowcrystals/photos/x041219d008.jpg http://www.its.caltech.edu/~atomic/snowcrystals/photos3/x050207a055.jpg

 

Więcej takich ślicznotek znajdziecie tutaj:

http://www.its.caltech.edu/~atomic/snowcrystals/photos/photos.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie - jak dziś miło - tak nas dużo.... :D

 

Coś zapomiałyśmy rzeczywiście o szamanie i ten śnieg rano wprawił mnie w osłupienie.

Na szczęście w ciągu dnia pogoda była ok.

Ja miałam dziś super miły dzionek - mycie okien, pranie i prasowanie firanek - szorowanie mieszkania przed zimą :evil: - SAMA RADOŚC - ledwo żyję.

Mam nadzieję, że u was "relaks" był troszkę bardziej przyjemny :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie - jak dziś miło - tak nas dużo.... :D

 

Coś zapomiałyśmy rzeczywiście o szamanie i ten śnieg rano wprawił mnie w osłupienie.

Na szczęście w ciągu dnia pogoda była ok.

Ja miałam dziś super miły dzionek - mycie okien, pranie i prasowanie firanek - szorowanie mieszkania przed zimą :evil: - SAMA RADOŚC - ledwo żyję.

Mam nadzieję, że u was "relaks" był troszkę bardziej przyjemny :wink: ...

Noo, powiedzmy. Ja wróciłam z pracy po północy a jeszcze o 3 nad ranem do mnie dzwonili. Dodam, że w piątek pracowałam od 8.30.

A tu jeszcze na głowie budowa i dom oraz dorastające dziecię i mąż przed czterdziestką (podobno to u panów niebezpieczny wiek :wink:)

A okna to umyję... na wiosnę :wink: :o, jak dobrze pójdzie.

Więc ten romantyzm to u mnie chyba jest przypadkowy :wink: :D i nieuleczalny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie - jak dziś miło - tak nas dużo.... :D

Mam nadzieję, że u was "relaks" był troszkę bardziej przyjemny :wink: ...

Po powrocie z pracy nie chciało mi się robić krokietów więc wczoraj przygotowany farsz przemieniłam w zapiekanki poszło szybciej...A w ramach sobotnich relaksacji postanowiłam spróbować sił w czymś czego jeszcze nie robiłam, a robi teraz wiele osób, bo to modne. I nie mam nic zbereźnego na myśli..... :lol: :lol: :lol: :wink:

Otóż z racji tego że nie mogłam kupić tacy takiej jaka by mi się spodobała - zrobiłam sobie sama taką oto:

 

http://images34.fotosik.pl/8/c3abb512a155f0e8.jpg

 

I co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie - jak dziś miło - tak nas dużo.... :D

 

Coś zapomiałyśmy rzeczywiście o szamanie i ten śnieg rano wprawił mnie w osłupienie.

Na szczęście w ciągu dnia pogoda była ok.

Ja miałam dziś super miły dzionek - mycie okien, pranie i prasowanie firanek - szorowanie mieszkania przed zimą :evil: - SAMA RADOŚC - ledwo żyję.

Mam nadzieję, że u was "relaks" był troszkę bardziej przyjemny :wink: ...

 

:lol: Jasne, że relaks przyjemny - bo okna w mieszkaniu nie umyte, a w domu nadal niewstawione :o Mąż od wczoraj zabaliał na żołądek, z budowy zatem wróciliśmy nic nie zrobiwszy, a potem gorączka i dreszcze go dopadły - więc leczę i małą i jego - do Was zaglądam z doskoku. Zatem posprzątane mam z grubsza - a kurzy z lamp i mebli "pod sufitem" nie starłam. ..............hmmmmm a może to dobrze, że okien jeszcze nie umyłam, bo jakiż tam z nich widok 8)

 

A April ma dylemat jak kibice obcokrajowcy w Polsce na stałe przebywający- bo za jaką drużyną obstawać: ci nasi i ci nasi .......... a April i niby zimy nie chce ale w sumie chce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie - jak dziś miło - tak nas dużo.... :D

Mam nadzieję, że u was "relaks" był troszkę bardziej przyjemny :wink: ...

Po powrocie z pracy nie chciało mi się robić krokietów więc wczoraj przygotowany farsz przemieniłam w zapiekanki poszło szybciej...A w ramach sobotnich relaksacji postanowiłam spróbować sił w czymś czego jeszcze nie robiłam, a robi teraz wiele osób, bo to modne. I nie mam nic zbereźnego na myśli..... :lol: :lol: :lol: :wink:

Otóż z racji tego że nie mogłam kupić tacy takiej jaka by mi się spodobała - zrobiłam sobie sama taką oto:

 

http://images34.fotosik.pl/8/c3abb512a155f0e8.jpg

 

I co myślicie?

 

Myślimy, że możesz tym zarabiać na życie, ja poproszę do nowego domu ze wzorkiem lawendy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....A April ma dylemat jak kibice obcokrajowcy w Polsce na stałe przebywający- bo za jaką drużyną obstawać: ci nasi i ci nasi .......... a April i niby zimy nie chce ale w sumie chce :wink:

Oj, prawdę rzekłaś Matko Z

 

:wink: a poza tym szykuj rakietę - u mnie "bogacze" drugi kort wybudowali, ja się nauczę i pogramy "dla relaksacji po trudach budowania" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...