Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

O jaki miły wieczorek tu wczoraj miałyście :)

 

Bianca, piękna ta taca! Masz coś jeszcze własnoręcznie zrobionego w tym stylu? Jeśli tak, to pochwal się :)

Ta lawenda dla Matki Z. :wink: to z czego wycięta? Podoba mi się bardzo!

 

Niestety to moja pierwsza przygoda z decoupagem :wink: ale w planach mam jeszcze puszki na herbatę, tylko znowu będę musiała się z trzy dni zawdychać farby bo muszę zamalować napisy Ricore :wink:

Jak coś wymodzę to się pochwalę....

A lawenda dla SuperMamuśki to z serwetki wycinana z trudem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie córki w "nowym kraju" :wink:

 

Pogoda - tem. 0 stopni i świeci już piękne słońce :D

Zdrowie - ja się trzymam, małż stara a córa bez wyraźnej poprawy w trakcie 2 już antybiotyku, za 2 dni mam badania u laryngologa - bo osłuchowo niby nic, a dziecko jak było z oskrzelowym kaszlem, tak jest nadal :-?

Budowa-od dzisiaj zabierają się do dachu :D trzymajcie zatem za mnie kciuki.

 

Miłego początku tygodnia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj dziewczynki (coś długo mnie tu nie było :oops:)

Chciałam się Wam wyżalić, że i do mnie zawiatli fachofcy przed duże F... :cry: :evil:

We wtorek tydzień temu dzwoniłam do "Fykonafcy" z pytaniem kiedy wejdzie cieśla (bo więźba już czeka od 1,5 tygodnia) i dowiedziałam zię, że w środę ma być cieśla na działce i powie kiedy może zaczynać. Więc pytam grzecznie raz i drugi czy oddzwoni do mnie jak już będzie wiedział. Odpowiedź- oczywiście tak. Więc cierpliwie czekałam do soboty- nie doczekałam się... Zadzwoniłam raz koło godziny 14- odebrał i od razu się rozłączył. Spróbowałam jeszcze raz ale tym razem nie odebrał wogóle. Próbowałam jeszcze później koło 17 i nie odbierał chociaż telefon miał włączony. Trudno sobie myślę, zadzwonię w poniedziałek. Nie zadzwoniłam ponieważ koło godziny 23 :o dostałam sms-a :o :o :o z taką informację "Jestem na weselu. Bliska rodzina. Mogę?. Akurat w sobotę po południu? Cieśla gdzieś za tydzień. To nie moja wina, że drewno przyjechało tak późno. Pozdrawiam. Można też zrezygnować z dalszej współpracy."...

Ręce i nie tylko mi opadły- i do tej pory tak wiszą. Brak mi słów, dlatego przemilczę tą wiadomość od człowieka, który ma własną firmę i wydawało by się że jest człowiekiem na jakimś tam poziomie (on na pewno nie głosował na PO)...

Z mężem zdecydowaliśmy że więźbę jeszcze on nam musi zrobić, bo musi usunąć to co spierniczył. A do dachu poszukamy już kogoś innego.

 

Matko Z. pomóż to przetrawić bo Ty to już chyba masz doświadczenie z takimi "fachofcami" i "fykonafcami"

Jak wogóle rozmawiać z takim człowiekiem??? :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...