Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

A dziś to masakra, jak płuc, oskrzeli i czegoś tam jeszcze nie wypluję przy kasłaniu to będzie dobrze :x

 

Oj nie wypluwaj tylko się kuruj w ciepełku - może jakiegoś ciepłego (rozpalonego) :wink: małża (ale niekoniecznie :roll: :wink: ) do rozgrzewania sobie zapodaj :roll: ??? :wink: .........

:wink: :lol:

 

Oj tak .... okłady z muskularnych piersi .... Adze dobrze by zrobiły 8) a może nawet mały pokaz :roll: April by się przydała, ona zawsze wie jakie zdjęcie zapodać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj tak .... okłady z muskularnych piersi .... Adze dobrze by zrobiły 8) a może nawet mały pokaz :roll: April by się przydała, ona zawsze wie jakie zdjęcie zapodać 8)

Poczułam się wywołana do odpowiedzi :D

Muskularne męskie piersi??? Proszę bardzo :wink:

 

http://www.kif.pl/www/images/stories/Rozmaryn_new/Pudzian.jpg

Mnie akurat nie specjalnie rusza to zdjęcie, ale może znajdą się amatorki Pudziana i jego muskułów :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat nie specjalnie rusza to zdjęcie, ale może znajdą się amatorki Pudziana i jego muskułów :o :o

 

Yyyyyyyyy...... :o

 

Mnie właśnie nie bardzo rusza takie cuś, ale przydałby mi się jakiś sprawny i silny pomocnik na sobotę, bo jak dobrze pójdzie, to będę zalewać płytę nad piwnicą, a nie będzie to lanie betonu z gruchy, tylko mozolne kręcenie na miejscu... Na razie mam do tego 3 osoby. Wiecie, jak ciężko jest znaleźć chętnych do takiej pracy? Za wcale nie taką małą kasę. :-?

 

Agajar, jak tam zdrówko? Lepiej coś?

 

Miłego wieczoru Wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobitki.

Żyję, ale prawie jak by zdechła... od trezch dni leżę w łóżku i nie czuję żeby było lepiej. Mniej kaszle ale za to doszły zawroty głowy i dziś potworny katar. Do tego wszystkiego mój tata jet w szpitalu od wczoraj- dziś miał koronografi i jutro wychodzi. Z tego wszystkiego nawet mój mąż wziął sobie wczoraj wolne żeby ze mną posiedzieć.

April dzięki za Pudziana ale jak dla mne ciut przy duuuuży przy moich 150 cm z kawałkiem wzrostu :D Mąż i kołderka dali radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

April dzięki za Pudziana ale jak dla mne ciut przy duuuuży przy moich 150 cm z kawałkiem wzrostu :D Mąż i kołderka dali radę :wink:

Bardzo się cieszę, że lepiej się czujesz :D :D

Masz rację Pudzian chyba dla Ciebie za duży :wink: i dla każdej z nas :wink:

Mnie dzisiaj dopadła chandra gigant... Szkoda słów, nie wiem nawet kto lub co może mi pomóc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba w sklepie pyta się:

- Mogę przymierzyć tą sukienkę na wystawie?

- Bardzo proszę, ale mamy też przymierzalnię.

 

 

Po otwarciu testamentu okazało się, że zmarły cały majątek zostawił nie żonie, ale innej kobiecie. Rozżalona wdowa postanowiła zmienić napis na jego nagrobku, ale kamieniarz wpadł w panikę, że już nic nie da się zrobić.

- Widzi pani, wyryłem już "Spoczywaj w spokoju".

- To niech pan jeszcze doda: "Dopóki się nie spotkamy!".

 

Rozmawia dwóch betoniarzy:

- I jak Ci się podoba Twoja praca? - pyta jeden drugiego.

- Strasznie obrzydliwa jest.

- ??????

- Wczoraj, jak mieszałem zaprawę, znalazłem włosa. Myślałem, że się p****gam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zdążyłam się chyba jeszcze załapać na to martini :wink:

April, a ta chandra to z jakiegoś konkretnego powodu, czy tak sobie bezinteresownie przyszła? Przegoń ją natychmiast!

 

Spraw sobie przyjemność np. takim drobiażdżkiem: :wink:

http://j.luxlux.pl/l207/6f17c3f8002c403e456b80ef/012102.jpg

 

A może taka pachnąca poduszka sprawi, że rano obudzisz się w lepszym nastroju?

 

http://www.arteego.pl/files/2101117102/Pict00144n.jpg

Ziołowe poduszki rozsiewają wspaniały zapach w którym przeplatają się nuty lawendy, mięty, melisy i szyszek chmielu - ziół dobranych w odpowienich proporcjach. Pokój wypełniony takim aromatem sprzyja relaksowi i wyciszeniu. Zapachowe poduszki na dobry sen nie tylko pomagają w pokonywaniu stresu i kojeniu zmysłów. Ich niezapomniana i niepowtarzalna kolorystyka czyni je piękną dekoracją - obiektem pożądania nie tylko dla naszego zmysłu powonienia, ale i dla oczu. Ziołowa poduszka na dobry sen sprawi, że w naszej sypialni dopisywać nam będzie właściwy nastrój. Miło będzie zasypiać i budzić się - we wnętrzu wypełnionym zachwycającym ziołowym zapachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstanty Ildefons Gałczyński

 

"Jesień"

 

Jabłka świecą na drzewach jak węgle w popiele,

 

wiatrak pęka ze śmiechu i powietrze miele.

 

 

Jak na fryzie klasycznym dziewczyny dostojne

 

z różowymi żądzami mężną wiodą wojnę.

 

 

Już kasztan się osypał i ochłodły ranki;

 

o, młody przyjacielu, poszukaj kochanki

 

 

z małym domkiem, ogródkiem, sennym fortepianem,

 

która by włosy twoje czesała nad ranem,

 

 

z którą byś po śniadaniu czytał Mickiewicza-

 

niech będzie silna w ręku a piękna z oblicza,

 

 

jak jesień zamyślona, jak jesień śmiertelna

 

i jako jabłka owe cierpka i weselna.

 

 

 

Dobranoc, dziewczyny :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam dobre wiadomości!!! podobno do piątku ma być ciepło, a 01.11 ma gdzieś w polsce być 17*C :o :lol:
oj oby się sprawdziło -niemamy nowych kurtek (cała czwórka) a kupuje co 2 lata i czas na nie :roll: a nielubie kupować przed świętami wszystko takie przebrane :-? A jak będzie ciepło 8) to mi się jakoś opęka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...