Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No amonite samo siedzenie i milczenie z tym panem byłoby :oops: :oops: :oops: stratą czasu - chyba że przed i po :oops: :oops: :oops: chyba zaczynam świntuszyć - co było w tym amaretto?

 

Mam wrażenie, że miejsce podróży i sama podróż zaczyna być coraz mniej ważna :wink: :oops: 8)

 

Nie noooooooooooo, :oops: ja tylko tak .. :wink:

:D napisałam wcześniej gdzie kiedyś chciałabym się znaleźć - i jak będę tam z małżem , to faktycznie nie będziemy tylko zwiedzać :roll: , piękne miejsca, zapachy i regionalne jedzenie rozbudzają najbardzej uśpione zmysły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o naszych marzeniach i są one niby różne, ale jednak podobne... Myślę, że gdzieś w każdej z nas drzemie

 

PROŚBA O WYSPY SZCZĘŚLIWE

 

A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,

wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,

ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,

we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.

 

Pokaż mi wody ogromne i wody ciche,

rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,

dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,

myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.

 

.....................................................

 

A teraz przyznaję się bez bicia, kocham Gałczyńskiego :wink:

 

Ja zmykam, dobranoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - zatem od męża wyszłam w swych zwierzeniach i na nim skończyłam :D a wioseczki Toskanii i dzikość serc się kochających - no i jakby nie patrzeć nie samym zwiedzaniem człowiek żyje...........

 

Oglądałam jeszcze na studiach zdjęcia z podróży mojej profesorki - nie były tak piękne jak te Twoje April - ale jak mnie urzekły, yhmmmmmmmmmmmmmmm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was jutro nie obudzę, bo to zadanie dla rannych ptaszków.

 

mniemam, że o mnie mowa.... :wink:

wstawać!!!

ależ tutaj się działo w ostatnim czasie, a mnie nie było :evil:

 

miałam wyjazdowy łikend i WIDZIAŁM WRESZCIE MOJE FUNDAMENTY

 

Melduje posłusznie, że już skończone (mieliśmy super ekipę), przygotowane do zimowania

 

Ale :oops: :oops: powiedzcie, czy też miałyście wrażenie na etapie fundamentów, że pomieszczenia takie malutkie? :oops: :oops: :oops:

Kurczę - wiem, że chałupa raczej duża niż mała, ale jak weszłam do salonu 8) to wydawało mi się że TAM SIĘ NIC nie zmieści :cry:

to samo z kuchnią

:oops:

powiedzcie, że to złudzenie .....................na tym etapie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wczoraj ominął taki romantyczny temat :evil:

A żeby to szlak.....

No cóż ale za to byłam na urodzinach przyjaciółko-sąsiadki i pyszne domowe winko jeżynowe spożywałam co miało trochę procencików i wróciłam ten tego....znaczy się póżno!

 

 

A ty Basiu się nie przejmuj takie wrażenie podobno mija dopiero jak są sufity w domku.... Mam nadzieję bo mi też się wydaje u mnie wszystko małe i ciasne :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale :oops: :oops: powiedzcie, czy też miałyście wrażenie na etapie fundamentów, że pomieszczenia takie malutkie? :oops: :oops: :oops:

Kurczę - wiem, że chałupa raczej duża niż mała, ale jak weszłam do salonu 8) to wydawało mi się że TAM SIĘ NIC nie zmieści :cry:

to samo z kuchnią

:oops:

powiedzcie, że to złudzenie .....................na tym etapie.....

 

Basiu nie przejmuj się to tylko złudzenie. Potwierdzam u mnie też tak było. Pomieszczenia powiększały się stopniowo wraz ze ścianami aż do stropu. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że ta moja kuchnia wcale taka maleńka nie jest jak się wydawała. Na etapie fundamentów miałam wrażenie że tam nawet nie wejdzie jeden rząd szafek a teraz wiem że spokojnie dwa się zmieszczą.

 

A jakieś zdjęcia to przywiozłaś z tej wyprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

 

Basiu a pisałam już jak wylali u mnie płytę na fundamentach, weszłam i zaklęłam sobie : " i co ja tutaj k...a wstawię" :oops: 8)

Z metrówką latałam jak były już ściany, potem sufit - zmienia mi się i pomieszczenia też. Jeden z wykonawców powiedział mi, że też inaczej będę przestrzeń odbierała jak tynki będą a zupełnie inaczej jak będzie firanka na oknie :wink: Ale faktem jest, że w katalogach pomieszczenia wydają się większe aniżeli są w rzeczywistości. Pokój mojej córki to 20 mkw po podłodze - wcale tej powierzchni nie widać :roll: ........może jest też tak dlatego, że teraz mamy duże przestronne i wysokie pokoje ?

Basiu cieszę się, że fundamenty już masz- zobaczysz jaki piękny domek na nich wyrośnie- ja też chciałabym zobaczyć, może jakaś stronka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...