Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy papaier toaletowy dobierasz pod kolor łazienki???


Papier toaletowy pod kolor łazienki?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Papier toaletowy pod kolor łazienki?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja kupuję tylko szary, makulaturowy, bo do produkcji tych pięknych używa się chloru. I nie mam na myśli szkodliwoścj chloru dla użytkownika, tylko dla środowiska.

Chociaż faktem jest, że tu moje poczucie estetyki musi ustąpić (nie bez trudu) innej wrażliwości i nie raz spoglądałam na te kolorowe śliczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupuję tylko szary, makulaturowy, bo do produkcji tych pięknych używa się chloru. I nie mam na myśli szkodliwoścj chloru dla użytkownika, tylko dla środowiska.

Chociaż faktem jest, że tu moje poczucie estetyki musi ustąpić (nie bez trudu) innej wrażliwości i nie raz spoglądałam na te kolorowe śliczności.

 

nareszcie ktoś "ekologiczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupję to wybieram pod względem struktuty (odpowiedni stopień miękkości) i .. marka Velvet. Na cenę raczej nie patrzę, gdyż potrzebuję tej odrobiny luksusu.. :oops: :wink: . Na zapach wcale zwracam uwagi.

A jak kupuje Zona to widziałem, że .. też Velvet. Zobaczymy jak będzie we własnym domku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, papier toaletowy dobieram do wrazlwosci (i rozbestwienia) swojego tyłka.

A potem receptorów wechowych

Czyli,upraszczajac - ma byc supermiekki i pachnacy rumiankiem!

To podstawa :roll:

Kolor- rzecz drugorzadna - bo i tak kupuje tylko i wylacznie biały - wiec pasuje do wszystkiego.

 

green-eyed, ale ten rumiankowy jest zwykle w obleśne rumianki .... więc ja kupuję po prostu bialy lub kremowy - ważne że jest miękki i bez wzorków.

Kiedyś widziałam w Danii papier w dolary ... śmieszny był bardzo - tak w komunizmie podcierać się zielonymi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... zapachy, faktura, miękkość.

Przypomina mi się od razu pewna babcia na oko 70 parę lat, niska, zgarbiona góralka z chustką na głowie, która zapytana przez sklepikarza czy życzy sobie papier miękki czy zwykły, szary odpowiedziała na cały sklep: "Daj pan ten szorstki, bo ja to lubię jak mi porządnie przeczyszcza przedziałek". i zarechotała odsłaniając ostanie 2 zęby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...