Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kafelkarz juz skonczyl! Łącznie z gornym korytarzem.

Wczoraj zalozyli jeszcze jeden parapet - przy oknie z lukiem.

Balustrady robi moj tato, ma urlop i przyjechal do nas.

Teraz zaczelo sie malowanie na dole, jeszcze do nalozenia sa gladzie w salonie i klatce schodowej, szlifowanko i malowanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymalam z tymi kolorami i kupilam Dziekie Wino Duluxa na przedpokoj - na dwie sciany, ta gdzie bedzie wieszak i ta z drzwiami wejsciowymi, pozostale dwie pozekaja na tynk strukturalny, na razie nie moge sie zdecydowac ktory, na pewno chce kolry piasek, zloty i wino. Zobaczymy, zostawiam to na pozniej, chyba ze mnie cos nagle zainsoiruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto skonczony komin. Nasz fachowiec powiedzial ze bedzie dzis pil, taki jest szczesliwy ze juz skonczyl. Dlugo go nie robil, ale chyba mu nie pasil. Oczywiscie nazwal to "sciana placzu" . Swiezutko dzis skonczony.

 

I cos mi sie wydaje ze sie pokusze na kolory na dole. Na pewno oprocz wiatrolapu ktory w polowie bedzie malowany Duluxem Dziekie wino, przedpokoj bedzie piaskowy - podoba mi sie California Sand4 , ale jeszcze obejrze Fluggery, a salon moze lekko kawa z mlekiem, nad salonem sie zastanowimy.

Poza tym plany na weekend- balustrady montaz i kladzenie paneli w naszej sypialni i garderobie. Ja w sobote szlifuje gladzie w salonie, dzis juz mi sie udalo jedna sciane. Ale sufity sa Krzyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, przeprowadzka zaplanowana na ten weekend. Co prawda duzo rzeczy jeszcze do zrobienia ale juz wywozimy najwazniejsze rzeczy i chcemy zamieszkac. Kuchnie bedziemy sobie powoli skladac.

I mam mnostwo zdjec, m.in balustrady, podloga w naszej sypialni, garderoba ma polki, ale juz wczoraj nie chodzil mi net, nie wiem dlaczego, bo umowa konczy sie jutro, takze zdjecia musza poczekac. Zalozymy internet radiowy w nowym domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z frontami do kuchni. nexus brzoza bedzie dopiero w lutym, bo maja jakas przerwe. Moglabym poszukac w innych sklepach ale to na wlasna reke transport bo nie maja transferu pomiedzy sklepami. Zastanawiam sie nas Adel brzoza bo mialam je wziac na poczatku ale jak patrze w komputer to tez nie maja niektorych frontow, musze jeszcze spytac sie w Ikei co do tego Adela, bo sie nie pytalam.

Ale mam juz przedpokoj , no, pol przedpokoju, zdjecia pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...