Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj dalam czadu i pomalowalam scianer kolankowa w naszej sypialni na czekoladowa mokka duluxa - bardzo gorzka czekolada jakby co :lol: i dolna powierzchnie podciagu w salonie. Pokaze przy okazji innych zdjec. Szczerze mowiac myslalam ze bedzie ciut jasniejsza, ciemniejsza od babie lato. Ale to jednak jest roznica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jutro zrobie zdjecie w dzien, ta zielen to kolornik jodła Z Fox-Decoration, w naturze jest jasniejszy, te biale miejsca sa pomalowane bejca perlowa z dodatkiem tego kolornika rowniez.

Po weeknedzie zrobione swiatlo na strychu i gniazdka, zamontowane drzwi w lazience i pokoju goscinnym - drzwi z demobilu od znajomych sosnowe stare tymczasowe.

W piatek pomalowalam sypialnie - dwie sciany na Caffe Latte Duluxa - super pasuje do tej czekoladowej mokki na sciance kolankowej. Dam zdjecia jak zrobie

 

Przede mna jeszcze malowanie korytarza na gorze - kolor Duluxa Tkaniny Kaszmiru i dokonczenie malego waskiego korytarza do naszej sypialni - zabraklo mi farby poprzednio a malowalam farba z raufaza.

Moze uda sie nam zrobic we wtorek sciane na klatce schodowej w strukturze, masa jest tylko to wyzwanie bo to wysoka scianka jest :wink:

 

Teraz jak juz mieszkamy to sie bawimy w wykanczanie.

W gabinecie na dole powoli przybywa polek i zmniejsza sie ilosc kartonow.

Spizarnia czeka na malowanie i polki.

Sciany czekaja na wiercenie dziur na kolki pod obrazy i tworczosc mojej babci - haft krzyzykowy.

Jadalnia czeka na skonczenie firanki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A to kilka nowych zdjec. Tkaniny kaszmiru to ten pomarancz na klatce schodowej. A te mazgaje tynkowe to nowa scianka strukturalna na klatce schodowej, tylko mam dylematy co do kolorow. ostatnia wersja to zielen groszkowa Duluxa z werniksem zlotym, tylko nie wiem czy wyjdzie to co chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zloty werniks juz polozony, dopelnil calosc, mam zdjecia ale nie moge zgrac, komputer padl na maxa, a do tego nie potrafie zaistalowac sterownikow zeby zgrac, musicie poczekac. Ale faktycznie jest fajnie. Jakby co to zapraszam do dom :wink:

mam juz firaneczke w jadalni, kupilam fajna lampe do przedpokoju ale musi sie powiesic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...