Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakby ktoś się zastnawiała nam drzwiami Gerdy o taki ciemny odcień, to nie polecam na słoneczne miejsce. Po 5 latach zrobiło mi się takie coś

DSC_0348.JPG

 

ponieważ skończył się okres gwarancji, to napisałam do Gerdy by mi cos zaproponowali i zaproponowali mi wymiane panelu przedniego za 350zł i za darmo robocizna. Tylko czekam 2 tygodnie jak na razie. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo zamówiłam kolor o ton jasniejszy czyli jasny orzech, tamten był orzech laskowy. No, zobaczymy

 

Z robót budowlanych zdecydowaliśmy się w końcu na skucie wylewki na balkonie, który nam przeciekał. Zmienili nam papę, stara była źle założona, popękana pod wylewką, za krótka do opierzenia. Poza tym była załozona kilka tygodni wczesniej niż wylewka, to tez mogla popekać. Zrobili wszystko szybciutko, tzn w jeden dzien papę i wylewkę. Za miesiąc kładziemy kafle i mam nadzieję, ze bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 5 months później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

Zastanawiam się, co mozna zrobic aby:

1. przeniesc dziennik do innego działu - Galeria zdjęc domów forumowiczów, bo budowa dawno juz skonczona

2. albo zacząc nowy?

Może ktos mi poradzi?

Nie chce miec dwoch dzienników tzn dziennika i komentarzy.

Edytowane przez dorbie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...