Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...


Recommended Posts

Pokoj nad garazem- najwiekszy i najladniejszy ale od strony polnocno-zchodniej

z tego pokoju wejscie do garderoby - nawet zmieszcza mi sie polki po obu stronach

a tu korytarzyk prowadzacy z tego pokoju do korytarza centralnego, po prawej korytarzyka za sciana jest lazienka, a po lewej jest pokoj Huberta; na wprost wejscie do naszej sypialni

Dla orientacji pokazuje plan poddasza

Widok na nasza sypialnie

 

Widok z drugiej strony na korytarzyk, jest waski :(

Lazienka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Prosze podziwiac nasza wiezbe w grudniowym sloncu jednego z najkrotszych dni w roku

Zostalo jeszcze kilka jetek do przybicica i murowanko zalegle i kolo lukarn, komin i male wywietrzniki, deskowanie, foliowanie, dachowka; na dole kanaliza, chudziak, dzialowki - na tyle stan surowy otwarty.

 

Dzisiaj byl gosciu od drzwi - zamowilam Gerde DWX20 Werona taka

i kolor taki: orzech alpejski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jakies pol metra od gory z tylu domu desek i folii.

Do wtorku maja skonczyc komin - brazowy klinkier czeka juz sobie, scianki dzialowe na gorze i drobne rzeczy w wiezbie, brakuje dwoch slupow - drobiazgi. We wtorek kanaliza na dole. Potem przerwa 1,5 tyg. Nastepnie chudziak i dzialowki na dole.

Na koniec stycznia mam zamowione okna i drzwi zewnetrzne, bramy garazowe tez. Ciesze sie strasznie ze troche mi obtynkuja otwory wokol bram garazowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ruszylo z kopyta, przynajmniej umawianie fachowcow na terminy.

Dzis zadzwonil gosc od okien, ze moze juz wstawiac w poniedzialek, ale na drzwi czekamy wiec raczej przesuniemy termin wstawienia drzwi i okien na 28.01 lub 31.01.

Jestesmy umowieni z hydraulikiem i gosciem od szamba na sobote. Jeszcze sie trzeba umowic z gosciem od wentyl i gwc, bo rury od gwc mozna by bylo wkopywac razem z szambem.

Styropian na podloge i na sciany juz zaplacony, ocieplenie scian bedzie kladzione w lutym.

Elektryk w osobie mojego ojca i pomocnik w osobie tescia juz zwarci i gotowi.

A dachowka sie troche przesunie, miala byc kladziona od 21.01; moze i dobrze, nie bede sie martwic o okna dachowe, bo juz beda okna, moze okien mi nie wybija :-?

Na dole juz porzadek, zrobiona kanaliza i wylany chudziak

 

 

A to z drzwi garaz/pom gosp - normalnie nie bedzie tego widoku jak przyjda scianki dzialowe

 

Komin, na zblizeniu dopiero widac dwie kwadratowe na gorze komina, tylko pod swiatlo, inaczej nie zrobie zdjecia

domek od tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dzis juz zaczeli ocieplac domek

A to wykonczenie struktonitem tego uskoku - blad w projekcie, ten pokoj byl doprojektowywany i o bloczek za wysoka scianka kolankowa, nie zmiescila sie dachowka na tym mniejszym daszku. Ale nie wyszlo zle

A to dla zainteresowanych pomieszczeniami na dole

spizarka - malutka ale dla mnie super szerokosc 2m na 60cm szafa na polki po dwoch stronach

szafa wnekowa w gabinecie na dole

 

stoje prawym bokiem do komina w salonie i widok na drzwi do lazienki na dole

komin w salonie, bedzie obudowany stara rozbiorkowa cegla

 

A tu podobny widok do zdjecia wyzej - po lewej beda schody drewniane azurowe nastepnie drzwi do wiatrolapu, lazienka i gabinet

A swietelko juz swieci w domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek wczorajszy.

A dzis juz koza grzala domek- pozyczona od sasiadow i byly kielbaski z patelni

Dzis byl prad ciag dalszy i wielkie sprzatnie. Budowlancy to straszni syfiarze, niestety, jacy by nie byli dobrzy to tych smieci zostawiaja tak duzo ze szok i to kazda ekipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...