Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 496
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A to nasze wylewki.

Ale oczywiscie nie moze byc cudownie, zla jestem ze sama nie przymocowalam takerem tej pianki dylatacyjnej do sciany, mieli ja poprzysuwac do sciany i zrobili tak ze w wielu miejscach jest fala i wylewka nie dociera do sciany, za dylatacja jest pusto, albo gdzieniegdzie wyszla im dylatacja ponad wylewke, szlag niech trafi tych budowlancow, zaden nie moze zrobic porzadnie. I jak sie na nich nie wkurzac!

 

A to najlepsze zabawki - samochod wyscigowy - kierownica to rurka od podlogowki, pedal gazu to pompka do materaca

 

A to nasze widoczki, pala sie smieci po wylewkarzach, bo przeciez nikt nie moze pozbierac po sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUpilam dzis kafelki do pom gosp w Castoramie - Ceserta Beż z Cersanitu, bardzo fajniutkie sa i cena tez. A na podloge sa takie klasyczne lekko brazowy gres nakrapiany na czarno, takie jak sie daje w sklepach, o dziwo produkowany przez Paradyz.

A to kafle na sciany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewki na balkonach

 

A to nowy grzybek, taki prawdziwy jest juz kupiony ale szkoda zakladac bo ryzyko... To czerpnia do GWC

 

A to nasz plotek od strony sasiadow, ladny?

 

W koncu zrobione odprowadzenie wody z dachu, na razie same rury, nastepna bedzie studnia chlonna w dziurze kolo domu z gruzem, zwirem itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilam parapety z komglomeratu, nazywaja sie bodajze Boticello albo cos w tym stylu, podobno strasznie popluarne. Zamowilam w Borowie, strasznie jestesm zadowolona bo w tej samej cenie oferowano mi (w Gdansku)same parapety co tu z montarzem czyli i z dostawa a tam bym musiala sama wozic i organizowac montaz. Tu montaz cos ok 30zl. Czyli calosc wyjdzie mi 1490zl. Bez okna w kuchni, drzwi balkonowych wszedzie i okna w pom.gosp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Nie pisalam bo nic szczegolnego sie nie dzieje. Caly czas czekamy na rozpoczecie ocieplania poddasza, juz 2 tyg opoznienia.

Fugowalismy pom gosp, wlasciwie jeszcze nie jest do konca zrobione.

1.07 maja zakladac i uruchamiac solary i pompe ciepla, o kurcze, ja jeszcze nie kupilam kaloryferow drabinek do lazienek, a kto mi to podlaczy?

1.07 tez parapety.

Oj, na pewno sie cos przesunie.

Dzis ostateczne zalozenie manipulatorow do alarmu i czujek ruchu, zostal jeszcze czujnik dymu chyba, hmm, nawet nie wiem do konca. W kazdym razie od tej pory alarm obslugiwany za pomoca kodu.

Jutro przyjedzie pan od wentylacji zalozyc jeszcze wywiew z pom gosp bo wczesniej zapomnial, skonczy wentylacje lipiec/sierpien.

A schody zaliczkowane- na koniec sierpnia, bukowe zabiegowe 1/2, 4zabiegi - koszt 9600, wybralam goscia polecanego przez znajomych, schody ich ktore robil widzialam, takze wybralam srednia cene. Tralki drewniane jak mi sie uda zeskanowac wzor to wkleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zacznie sie w poniedzialek, material na ocieplenie poddasza zamowiony, bedzie w pon i pracowac zaczna. W przyszlym tyg tez pompa ciepla, solary i nawet nam podlacza kaloryfery drabinki. Z tym to mialam problem, bo kompletnie nie wiedzialam jakie kupic, wiedzialam ze maja byc bez elektrycznego, bo i tak bedzie tam wrzucana woda z solarow w lato. Ale ksztalt i wielkosc, chyba wieksze lepsze. Na razie kupilam rozmiar 760x500, nie wiem czy to do gornej czy do dolnej, bo moze za duzy do dolnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilam grzejnik firmy Calore - Berto do dolnej lazienki.

 

A dzis bylo bardzo pracowicie. Konczylam fugi i mylam kafle Cifem - ciezka praca.

Krzysiek wykuł posadzke pod brodzik, bo koniecznie chcemy miec w podlodze ze spadem. Tato cos tam grzebal w elektryce, pociagnal tez oswietlenie nad lustro w łazience. Tez pociagnelismy dwa kabelki na swiatlo na pietrze bo zapomnielismy. A tez posprzatalismy na strychu, tyle kurzu , pylu i kory i tynku ze szok.

 

Jutro zaczynaja wykonczeniowke.

A nie ma łat, wykolegowali nas w Tarmalu, bo obiecali ze beda na sobote,a nie bylo, a chcialam zamowic, to gosc powiedzial ze nie ma sensu, ja glupia mu uwierzylam, a on sprzedal wszystko rano. A łaty potrzebne nam bo mamy krokwie 16cm a welne chcemy dac 25cm, zeby bylo stabilnie trzeba nabic łaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...