Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A okolice Lębork Wejherowo zaglądają tu????


Beatka35

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich. Ja mieszkam w Nowej Wsi koło Lęborka i tam tez się wychowałam. Czytając wasze wypowiedzi i innych, jestem szczęśliwa, że mój mąż jest "złotą rączką". Buduje, wykańcza, dociepla, kładzie płytki, płyty karton - gips, maluje .... słowem robi naprawdę wszystko - włącznie ze stawianiem kominków.

 

Jakby co to piszcie do mnie na priv to podam kontakt :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Wita wszystkich.

Ja buduje od wrzesnia domek w okolicach Wejherowa.Wlasnie wywalilem "ekipe"od stanu surowego.Stawianie pierwszej kondygnacji zajelo im 3miesiace(chlanie od samego rana),a ostatnie 3tygodnie wogole mnie olali.Szukam porzadnej firmy/ekipy od zaraz.Jesli ktos takowych zna to z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita wszystkich.

Ja buduje od wrzesnia domek w Bolszewie.Wlasnie wywalilem "ekipe"od stanu surowego.Stawianie pierwszej kondygnacji zajelo im 3miesiace(chlanie od samego rana),a ostatnie 3tygodnie wogole mnie olali.Szukam porzadnej firmy/ekipy od zaraz.Jesli ktos takowych zna to z gory dziekuje.

 

Napisałam na PV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 year później...

Hey

 

Gdzie dokładnie w Leśniewie bedziesz sie budował??

Co do fachowców murarzy to w Lesniewie masz bodajże

Adama Błaszka,jak zapytasz aptekarza to wyjasni Ci jak do

niego trafić.

Co do cen sie nie wypowiem bo nie wiem,ale wiem ze jego klienci

są zadowoleni.

A i jeszcze jak ja szukałem to w Tyłowie był pan Szymichowski,ale namiarów na niego już nie mam.

Możesz też spróbować w Artbudzie,hurtownia przy przelotówce,znają okolicznych fachowców i doradza do kogo uderzyć.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadąc z głównej Kościelną w prawo ul. Sikorskiego. Rozmawiałem z Panem Witoldem jego ekipa jest spod Lęborka na razie ogólnie podał mi koszt 50-70k od wykopu po dach, drugi murarz z Kościelnej Pan Wojciech powiedział 50k za same mury, fajnie że po sąsiedzku ale szukam dalej.

 

http://img25.imageshack.us/img25/7645/mapkalesniewousytuowani.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...