Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Malowanie obrazów


Yvett

Recommended Posts

Tak,parę namalowałem.

Ot,tak sobie.

Taka kiczowata popelina,landschaft.

Ale wcześniej przeszedłem kurs na DW.

Wykładał pan Ross.

 

O właśnie, o coś takiego mi chodzi! Ja mam na razie "owczy pęd" :wink: Kiedyś trochę rysowałam - ale przez ostatnie kilka lat przy małych dzieciach nie potrafiłam znaleźć czasu. Teraz dzieciaki troche podrosły, a mnie ciągnie do malowania. Trochę za późno zdecydowałam się spędzić wakacje na jakims kursie gdzieś w plenerze - bo brakuje mi techniki - nijak nie wiem jak to z tymi farbami należałoby się obejść.

Wcale mi się nie marzą jakieś super dzieła - ot, tak sobie, popelina i landszaft w ramach oderwania sie od rzeczywistości :lol: Mam nawet miejsce w domu na kanciapę, w której mogę sobie farbiska rozłożyć i smrodzić ile wlezie - tak więc, warunki są tylko doświadczenia brak.

A co to za kurs DW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak na trzeci obrazek w życiu to chyba nieźle, co? Nie będę się mądrzyć, bo jeszcze żadnego nie namalowałam :D Jak do tej pory szkice ołówkiem tylko i to głównie portrety.

Zajrzałam na stronę, która poleciłeś, ale coś mi się zdaje, ze obrazek, który maluje z brzózkami jest mało podobny do efektu końcowego...

 

Dostalam w prezencie książkę z poradami jak malować, ale niewiele tam tego jest. Dowiedziałam się, ze są organizowane warsztaty malarskie dla dorosłych początkujących połączone z jakimś wypoczynkiem - latem właśnie, ale niestety się spoźniłam, tak więc musze poczekać do przyszłego roku, a tymczasem popróbuję sama :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten obraz Tedii, jak na amatora masz talent :)

 

Ja też bym chciała kiedyś coś namalować ale jakoś nie mam odwagi i nie wiem jak się do tego zabrać, może kiedys sie odważę.

Nie uważam że mam talent bo do tego to mi daleko kiedyś troszke szkicowałam ołówkiem ale to takie kiczowate portrety, najlepiej wychodzą mi zwierzęta,bo sa najłatwiejsze do narysowania. :roll:

 

Ale zazdroszczę ludziom jak potrafią z łatwością i paroma ruchami ołówkiem czy pędzlem stworzyc jakiś obraz czy rysunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...
  • 3 months później...
Monia - piękne! :o

Kurczę, aż zazdrość mnie bierze, że tak nie potrafię - jestem antytalentem plastycznym, ale popatrzeć zawsze lubię. :D

Naprawdę pięknie! :D

Dziękuję :oops: Ja potrafię malować, ale tak amatrosko - niezbyt sobie radzę z malowaniem "z głowy" - raczej odwzorowuję od innych obrazów lub zdjęć i wtedy mi jakoś wychodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W avatarze mam zdjęcie ,które wykonałem z okna w hoteliku górskim gdzie wielokrotnie imprezowaliśmy głównie zimą.Stąd szczególny sentyment,choć twierdzę że jest zimne i nie odzwierciedla mojego charakteru.Może jak przyjdzie zima to dam coś letniego. :wink:

A obraz zimy mi się marzy,bo lubię zimę (mimo uciążliwości).Tylko boję się że zamarznę przy sztalugach.Dotąd namalowałem chyba z pięć obrazków "na żywca" i następne też chcę malować na żywo.

Skoro nie mam techniki ani talentu,to przynajmniej niech będzie na obrazku trochę prawdy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...