Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codzienny - wariant I C117a


dolphin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hejka!

zrobiłem małą zmianę na piętrze, zamiast środkowego pokoju będzie łazienka (wyszła olbrzymia-i to mnie cieszy bo uwielbiam duże łazienki) a w miejsce łazienki mała sypialnia. w sypialni z balkonem będzie garderoba wycięta z byłej łazienki. no i najważniejsze mam już w całości ocieplony dach ISOVEREM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!

zrobiłem małą zmianę na piętrze, zamiast środkowego pokoju będzie łazienka (wyszła olbrzymia-i to mnie cieszy bo uwielbiam duże łazienki) a w miejsce łazienki mała sypialnia. w sypialni z balkonem będzie garderoba wycięta z byłej łazienki. no i najważniejsze mam już w całości ocieplony dach ISOVEREM.

 

Jak ocieplałeś (ja chcę 15+5) i ile metrów zużyłeś (i w jakiej cenie kupowałeś)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

tak patrzę jak rosną nam kolejne ścianki działowe i muszę wam powiedzieć że ten domek do małych nie należy... :lol: pomimo naszych zmian, zamiany pokoju środkowego na łazienkę i jego powiększenia o jakieś 0,5 m na szerokość, sypialnia nadal jest duża, łazienka olbrzymia, garderoba ustawna i dosyć duża. decydując sie na ten projekt chcieliśmy mały domek i rzeczywiście, wg projektu to on jest mały ale w rzeczywistości jest to dosyć okazała konstrukcja z wieloma możliwościami aranżacji., za co chwała dla pana Biryło !!! jestem bardzo zadowolony żeby nie rzec szczęśliwy że zamieszkam w tym domku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

cały czas zbieram się do opisania tych zdjęć, ale...po 12 godz. w pracy nie mam już siły, może w weekend to zrobię jak należy.

no, ale do rzeczy co na budowie. w piątek kończymy zakładać okna, w sobotę mam zamówiony montaż bramy. no ale najlepsze teraz. zdecydowaliśmy się jednak założyć kominek z płaszczem wodnym i piec kondensacyjny. piecyk to GB 022 + zasobnik 120L + pogodówka + robocizna(całość nie przekroczy 27.000 zł). góra cała ocieplona i ścianki działowe też już są skończone. widzę światełko w tunelu !!! :lol: pozrowionka dla reszty codziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rom. teraz to już sam będę musiał się wykazać... :p podłogi, malowanie, może płytki. górę chcę sam robić, zakładanie płyt G-K na sufitach i ścianach. trochę przeraża mnie ten etap, ale z racji wolnych weekendów i braku pośpiechu (mam gdzie mieszkać) myślę że dam radę do wakacji z wykończeniem niezbędnego minimum do zamieszkania...

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

WITAM PO PRZERWIE!!!

u mnie po zamknięciu wiele się nie działo. mam skończone ogrodzenie, elektryk zaczyna układanie kabli. ale mam już ostateczną wycenę ogrzewania. (kociołek kondensacyjny buderus GB022+pogodówka+zasobnik 120L+ kominek z płaszczem wodnym+wod-kan)= 24.500 zł. (cena=materiał z robocizną). po 13.I.08 wchodzą panowie od ogrzewania a w lutym posadzki.

 

wszystkim życzę zdrowych i pogodnych świąt i obyśmy przyszłą gwiazdkę mogli spędzić już w swoich domkach.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...