Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MMB_Gdynia - budujemy domek - komentarze


Recommended Posts

witam mam straszną prośbę bardzo spodobał ma się wasz dom po przeróbkach mam praktycznie te same pytania co poprzednik z Gdyni kto ma prawa do projektu, który projekt przerabialiście ile to kosztowało ( jak te belki wyglądały w rzeczywistości były widoczne w pokojach czy wchodziły w ściany?) jeśłi nie byłby to problem to proszę o kontakt na mail [email protected] z góry dziękuję chętnie bym zobaczył dom na żywo, ale z Rzeszowa trochę daleko :D udanego Sylwestra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

MMB dzięki za odpowiedź :)

 

Oglądałem nowe zdjęcia w Waszym dzienniku, domek zaczyna nabierać kształtów i wygląda naprawdę fajnie ! :) Obserwuję też foto blog pani Renaty Surmy na http://www.renatasurma.fotosik.pl/ , wygląda na to że oba domki budują się w podobnym tempie :)

 

Mam pytanie, jako że lada chwila pewnie będziecie kłaść dachówkę - o ile to oczywiście nie jest tajemnica - ile do tej pory wyniosły was koszty związane ze stanem surowym otwartym ? Albo inaczej - czy to co wydaliście na materiały i robociznę, mniej więcej pokrywa się z kosztorysem na stronie MG Projekt ?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam serdecznie,

 

dołączam także do grona odlądających i podziwiajacych :D

 

Zapadł mi w pamięci kolor dachówki. Czy moglabym się dowiedziec co to za producent, kolor i jak się ją kładło? To ostatnie bardziej do dekarzy, ale może inwestor coś wie na ten temat :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam,

Ostatnio bylem czestym gosciem na Twojej budowie(niestety mijalem sie z Toba i nie mielismy okazji porozmawiac), bo wlasnie robie ostatnie poprawki do projektu robionego na podstawie Twojego projektu i Benedykta i chcialem popatrzec "na zywo". Na razie to wszystko ladnie u Ciebie wyglada. Nie wiem tylko co to za rurki/listwy na podlodze na pietrze, to do repukuratora czy cos innego?

 

Mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko, ze od czasu do czasu wpadne i popatrze na postepy (i ewentualnie sciagne ciekawsze pomysly).

 

A moze teraz po wybudowaniu masz jakies drobne uwagi, niedopatrzenia, ktorych mozna uniknac w fazie projektowania? Jezeli tak, to daj znac.

 

Z gory dzieki za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Losiuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Spoko mozesz sobie oglądać.

Te rurki, o które pytasz, to do rekuperatora. Jeśli decydujesz sie na reku, to mozesz zrezygnowac z kominow wentylacyjnych - ja jednego nie wybudowalem i zaoszczedzilem ok 5k. Na dzień dzisiejszy nie zmieniłbym nic w projekcie :)

 

Jeśli chcesz pogadać n/t budowy to podaj na priv nr tel.

 

mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od jakiegoś czasu podczytuje forum ponieważ jesteśmy z moim męzem na etapie poszukiwania projektu domku. Poszukiwania trwają, ale odkąd zaczęliśmy czytać ten wątek zaczęliśmy mieć ochotę na domek podobny do pana. Mam teraz pytanie czy pana projekt jest pańską własnoscia czy można go zobzczyć w jakiejś pracownia jeśli tak to w jakiej. Z góry dziękuję za odpowiedzi serdecznie pozdrawiam

M&P i "spólka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 3 months później...
  • 1 year później...

Witam agnie-cho

 

Sorki, że się nie odzywamy, ale z pewnych przyczyn na FM jesteśmy sporadycznie.

 

Jeśli chodzi o słupy to w "rodzinie benedyktów" jest to nie wiedzieć czemu chyba jakaś niedoróbka projektowa, gdyż da się zrobić konstrukcję dachu bez tych słupów.

 

Sauna? Wykonana pod nasz projekt przez lokalną firmę zajmującą się budową saun.

 

Kuchnia ma 1 okno tak jak w benedykcie X - jeśli jesteś zainteresowana jak rozplanowaliśmy (z pomocą architektów wnętrz) ją to mogę przesłać projekty

 

pzdr

mmb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Projekt domu jest przygotowany na indywidualne zamowienie. Jesli Państwo są zianteresowani biurem projektowym, ktore mi to wykonywalo to moge podac namiary na priv.

 

Pozdrawiam

mb.

 

Tak jak wielu innych zwracam się z prośbą o przesłanie na priv namiarów na biuro projektowe które robiło ten projekt. Długo szukaliśmy projektu aż padło na benedykta. Wypisując elementy które należałoby zmienić, pojawiły się wątpliwości czy to jest to. I wtedy trafiłem na Wasz projekt. Tak jakby ktoś naniósł te zmiany. Stąd moja ogromna prośba o informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...