Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Akacji II - troszke zmienionej


hunk1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja chce w grudniu i jesli nasz pan od wykonczeniowki nie nawali i jesli uda sie sprzedac mieszkanie to mam nadzieje ze sie wprowadzimy przed swietami.

Mamy jednego goscia od calej wykonczeniowki - ocieplanie poddasza, plytki, gresy, szpachlowanie, parkiet, stiuki, sufity podwieszane i inne bajery jest bardzo solidny i robi swietnie choc jeszcze nie wiem ile zaplacimy. Ale sadze ze duzo :roll:

Projekty pokaze jak beda gotowe, a nasz proekt łazienki w okolicach wanny idzie do przeróbki - cos nam tam caly czas nie gra jesli chodzi o układ płytek.

A co do grubosci stropu to my mamy 13 cm czyli grubosc cegły + zaprawa - moj kierownik radzil zeby zrobic 15 ale szczerze przy tej grubosci to chodzi o to ze idac nie ma sie wrazenia jakby strop pracowal. U mnie faktycznie takie wrazenie bylo ale po wylaniu wylewki ( a pod nia styropian) jest ok. Dawniej robiło sie monolit na 10 cm i bylo ok.

Mam nadzieje ze bedzie dobrze.

basiah z tego co widac na zdjeciach bedzie fajny domek - musze pojezdzic i namierzyc to Twoje cudo a balaganem sie nie przejmuj - ja mam taki sam i jeszcze ze 30 workow z resztkami styropianu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Czesc wykonczeniowka stoi.

Mam projekt salonu i kuchni - rewelacja. Jak znajde czas to nadrobie zaległosci dziennikowe.

Mamy juz drzwi zewnetrzne, gaz i czekamy az dokoncza nam elewacje i położą tynk.

Wykonczeniowiec wejdzie pod koniec lipca i juz bedzie działał. najpierw zacznie ocieplac poddasze, potem plytki i szpachle i takie tam inne, a na koncu parkiet.

Pozdrwiam i gratuluje dachu - to byl chyba najfajniejszy moment jak juz dom byl przykryty. Czym kryjecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dzieki

Wrocilismy wczoraj, bylo super poza tym ze nam sie synus rozchorowal i przez 4 dni jadl tylko wase z maselkiem i pil wode. Bał sie tez fal i woda dla niego za zimna - ma to po mnie ja do morza wchodze tak 10 minut :)

Ciesze sie ze podoba sie wizualizacja mam nadzieje ze na zywo wyjdzie jeszcze lepiej.

Jak tam u Ciebie postepy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

Jak na razie pytamy o kostke - cena nas powaliła - ok. 34 tys. (120 m kostki i ok 60 tarasow) Ogrodzenie chcemy słupki z klinkieru takiego jak komin i jakies proste 'zeliwo'. Jak u Ciebie postepy? Dachoweczka na dachu? W ktorym dokladnie miejscu jest Twoj domek - podjade poogladac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Witam hunk czytam sobie co u Ciebie nowego na budowie (że już nie wspomnę jak chciałbym żeby to nasza budowa była na finiszu :wink: tak jak u Was )a mój mały synalek spojrzawszy na Twój awaterek krzyczy do mnie

MAMA MAMA MÓJ KOLEGA :roll: i tak sobie myślę że mnie coś ominęło :oops:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Szczerze mówiąc, musze potwierdzic to co ogolnie słyszy sie na forum. Im blizej konca tym gorzej - brakuje kasy, zbyt duzo rzeczy w sklepach i nie mozna sie zdecydowac. Ale tak na serio to juz sie nie moge doczekac przeprowadzki, chocbym miala spac na materacu.

Moj synek tez sie cieszy ze bedzie mial auta na scianach namalowane.

Pozdrawiam :roll: i zycze powodzenia i cierpliwosci w budowaniu ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dzieki. Kostka faktycznie ładna ale cholernie droga. No coz robi sie to raz w życiu.

Robota idzie do przodu a ja nie mam czasu uaktualniac dziennika. W sobote wchodza parkieciarze. Druga lazienka bedzie gotowa za tydzien zostaje dokonczyc hall i wiatrołap. Malowanie dopiero w styczniu po parkietach. Kasa sie konczy i trzeba pozyczac. Tragedia jak pieniadze uciekaja, potwierdza sie to co mowili inni na forum - teraz to kazdej 100 szkoda na glupoty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Wielkie dzieki. Ciesze sie ze sie podoba nasz domek.

Co do schodow to robil nam je znajomy wiec cena nizsza niez normalnie. I schody i balustrada jest z merbau, potem podklad D5 - zeby bylo ciemniejsze i na to 2 warstwy lakieru. Jakby trzeba bylo kontakt to pisz na priv.

Wprowadzamy sier chyba w sobote 21 lutego taka mam nadzieje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...