Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Akacji II - troszke zmienionej


hunk1

Recommended Posts

Nie lubię przesadnych zachwytów na domkami z dzienników i myślałem że nie napiszę tego co właśnie chcę napisać:

Rewelacja!!! :D prawie wszystko mi się podoba :wink:

Kto projektował Wam salon i kuchnię? Jakieś namiary? Przeglądnę dziennik i komentarze raz jeszcze, bo może było, a nie doczytałem, ale jeśli nie było to proszę o namiary jakieś i ew. orientacyjne koszty takiego projektu. Kontaktowałem się już z jakimiś dekoratorami/arch.wnętrz, ale jak narazie nikt nie był zainteresowany opracowaniem salonu kuchni holu i dwóch łazienek (resztę wymyślimy sami :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wielkie dzieki.

Ciesze sie ze sie Wam podoba. Mielismy sie wprowadzic dzis ale nie udało sie. Gdybysmy mieli tam mieszkac sami to spoko, ale z dzieckiem musimy wszystko dokladnie posprzatac zanim sie wprowadzimy. Nastepny termin to sroda lub sobota.

Co do archotekta wnetrz to namiary dam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Piękny domek, trafilam na ten dziennik ogladajac Waszą sliczna kuchnię!

 

Mam pytanie odnośnie schodow zewn i tarasu, czy mozesz powiedziec czym sa oblozone? Czy dobrze widze, ze nie sa to plytki, tylko takie plyty jakby betonowe? czy kamienne?

 

Będę wdzięczna za informację co za producent i material- i jesli mozna- ile cena zza metr?(moze na priv?)

pozdraiwam

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes juz chyba 5 osoba :lol: ktora pyta o te płyty a to znak ze sie podobaja - to Venetia firmy Libet, kostka tez Libet, a obrzeza tarasu okraglego i wejsciowego to grafitowe Kravento grande. Drogie jak nie wiem co ale maz sie uparł :lol: i dzieki mu za to bo jest piekne. Ta płyta ma kolor zolto-szary, sa jeszcze inne 2 kolory. Kazdy ma inna nazwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...