Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do projektu Iskierka


phox

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo udany projekt... Niewielki domek, a taki duży salon :lol: Mnie osobiście brakuje tylko pokoju na dole, takiego gabinetu na komputer lub sypialni (szukając projektu zakładaliśmy, że najpierw wykańczamy dół i się wprowadzamy, stąd potrzeba sypialni na dole) Ale poza tym jest bardzo fajny :lol: Kiedy ruszacie?? PS> Pozdrowienia dla córci :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam serdecznie :)

 

Ja z mężem również dobiegamy 30-tki (on bardziej ;) ) i też planujemy budowę Iskierki. Jesteśmy w podobnej sytuacji, bo też właśnie załatwiamy papiery i chcielibyśmy wylać fundamenty przed zimą. To jednak może się nie udać. Zobaczymy.

 

Jeśli chodzi o kredyty to na razie walczyliśmy o kredyt na działkę. Ciężko było, ale w końcu dostaliśmy w WBK. O kredyt na dom będziemy się starać w przyszłym roku. Muszę sobie wypracować lepszą zdolność.

 

Zapraszam na nasz dziennik - na razie niewiele się tam dzieje, ale z czasem na pewno będzie ;)

 

Pozdrawiam,

Dobrochna

 

PS Gratuluję wyboru działki - wygląda pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że za dużo wycinać nie będę musiał. Na mojej działce rosną raczej młode drzewka. Jestem zwolennikiem pozostawienia sobie przyrody takiej jaka jest. Po co zmieniać coś co jest już piękne. Pewnie troszkę trawki na kocyk dla córki będę musiał posadzić, ale sam chce mieć hamak :D pomiędzy drzewami i cień latem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam!

Też dobija mnie papierologia, ale chyba nie da się tego przeskoczyć.

 

Wracając do prądu rozbawiła mnie jedna rzecz. Okres oczekiwania na prąd wynosi 1 rok od dnia podpisania umowy.

Może pocieszy Cię fakt, że u nas elektrownia ma na to 2 lata.

 

W 21 wieku jest to dla mnie niezrozumiałe nie tylko dlatego, że słup z prądem stoi 30 metrów od mojej działki i jest w dodatku to dość nowa inwestycja.

A przez moją działkę, przechodzi łącze energetytczne i chodzi nam tylko o wpięcie się do niego i pomino tego przepisy nas dotyczą tak samo jak innych.

Nie ukrywam, że po kilku telefonach do dyrektora zakładu energetycznego udało mi sie to juz zalatwić i na dobra sprawę mogą mnie już podłączyć, ale po rozmowie z człowiekiem, który bedzie to robił doszliśmy do wniosku, że czekamy do wiosny, bo bez sensu jest płacenie za abonament, jeżeli nie korzystamy z prądu. Poza tym elektryk mowi, ze od razu podlaczymy caly kabel, potrzebny do budowy.

 

 

opłata za przyłączenie w kwocie 2500 zł musi być zapłacona 14 dni po podpisaniu umowy
.

W naszym przypadku oplate wnosimy po wykonaniu przylacza.

 

Podrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...