Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

Agnieszko, ja tam strasznie nabredziłam, z tym gniazdkiem na suficie - aż się sama sobie dziwię :o Ale generalnie, to się domyśliłam o co chodzi. Przyszło mi tylko do głowy, że jakbyś kiedyś zdjęła ten okap, to możesz tam zrobić gniazdko, bo punkt jest :wink: :D No albo lampę powiesić :wink:

 

Znowu chyba bredzę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja jeszcze skoryguję, bo sprawdziłam - w szafce pod zlewozmywakiem mam tylko trzy gniazda, nie cztery. Tam nie mam zapasu :wink:

 

I co ja biedny rzuczek zrobię, jak ktoś wymyśli elektryczne samowyrzucające się kosze na śmieci :cry: :cry: :cry: Gdzie ja go wetknę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bianca,

 

Ten pomysl ze wzronikiem - chyle czola :D Jestes bardzo pomyslowa dziewczyna (juz to pisalam przy okazji twojej slicznej tacki)...

 

To taka prosta metoda, a jaka skuteczna - czy moge odmalpowac, prosze :oops: ??

 

Nie zdawalam sobie sprawy, ze bedziesz miala "wyspe" w kuchni - bardzo fajny pomysl, bedzie u mnie jak sobie kupimy nowy dom :lol: :))))

 

Wszystko nabiera ksztaltow, znajduje miejsce, jestescie juz tak blisko - jak myslisz kiedy bedziecie mogli pobawic sie juz w "prawdziwy dom"??

 

Pozdrawiam

LP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie lubi... bo dla niego to sama przyjemność własnoręcznie - własnoodnóżowo :o odkulać sobie.... ;)

 

W końcu to ja jestem biedny żuczek :-? Chyba lepiej wiem, co lubię kulać :evil:

:wink:

 

Biedny żuczek w piątek ma wolne i kula kulki do pasmanterii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba nieuprawniona do prowadzenia pojazdów z silnikiem (bo hulajnogę mogę prowadzić a jakże , a nawet mogę jeździć na niej) Katowice są poza moim osobistym zasięgiem i muszę zawsze kogoś zatrudnić do jazdy.

 

Dzisiaj oficjalnie zakończyliśmy roboty budowlane.

To znaczy że robotnicy zakończyli definitywnie budowę ścian i dachu - równe 3 miesiące to trwało. :evil: G. rozliczył się dzisiaj z majstrem i był uszczęśliwiony :wink: Od środy wstępujemy w etap uzbrajania góry w media różne i fundujemu naszemu domkowi okna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się nabytkiem łazienkowym :lol:

oto brodzik do naszego prysznica - Koło 120x90 cm

http://images31.fotosik.pl/35/3b2fbcc53adcc53e.jpg

oraz prysznic z deszczownicą

http://images30.fotosik.pl/107/323f266639e3b991.jpg

Płytek na podłogę nadal nie znalazłam :evil:

W piątek mam urlop i uderzę w jeszcze jedną hurtownię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, o co Ci chodzi :o

Tyle miesięcy już się budujesz (gratulacje :D ) i ciągle Ci się wydaje, że coś można zrobić dobrze od razu :o ??

A po co?? Trzeba spartolić, następnego dnia (albo za tydzień) przyjść poprawić, potem jeszcze coś tam dodać, czego nie było od razu - taka kolej rzeczy. Normalka :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...