Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pan który miał robić tynki zewn. zrezygnował bo ma do nas za daleko i musiałby kilka razy jechać do nas z rusztowaniami niestety, więc na razie temat wisi. :cry:

Na górze w sobote znowu gipsowali sufity i skosy, ale jeszcze jest do zrobienia ta ścianka k-g na schodach. No to czekamy co dalej... i najważniejsze to kiedy.... :roll: :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bianca świetne wnętrza, bardzo jasno i przytulnie u Ciebie (ja ubolewam troszkę nad małymi oknami i nad ich małą ilością ale niestety tak wyszło...)

Co do wydawania kasy na "pierdoły" - gwózdki, śrubki, pianki, sranki :oops: to ręce mi opadają... Tym bardziej, że my teraz jeszcze na takim etapie jesteśmy, że tu taśma, tam fuga i pieniążki uciekają.

Co do dzwonka to też nie przewidujemy, a co do drzwi wewnętrznych to cieszę się że potrzebujemy jedynie 3 pary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze coś :D

Bianca, Ty u mnie wychwyciłaś "drzwi do lasu" a ja u Ciebie dojrzałam "schody do nieba" :lol: :lol: Oczywiście nie ma w tym nutki złośliwości, poprostu czasami w oczy rzucają się takie pierdółki :lol: :lol: :oops:

 

Pewnie że ja nie złośliwie tylko żartobliwie te drzwi skomentowałam, bo tak fajnie wyglądały :lol:

A schody chyba sobie zostawię w wersji mini bo nie dosięgam oczami do okien dachowych a ostatnio był piękny zachód słońca i musiałam z drabiną i aparatem latać.... :wink: :roll: A oto rezultat:

 

http://images35.fotosik.pl/9/8885c676af2b5b32.jpg

http://images46.fotosik.pl/9/613a16ee272eac5e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii okien nie narzekam.... nad schodami może by się przydało jedno okienko dachowe, ale zrezygnowalismy z niego więc przepadło.. aczkolwiek od czego są lampy. W dzień jest tam w miarę jasno od okienka na półpiętrze a wieczorami i tak ciemno by było, więc trzeba świecić...tym bardziej że zapłaciłam już za przyłącze prądu tylko teraz muszę przyjść i nas podpiąć... 8)

Co do pierdółek to na razie nam idzie kaska na gipsy, taśmy, kleje i takie....

A ja już planuję gdzie jakie mebelki powstawiam i mi brakuje dwóch komód i szafy, więc trzeba będzie coś wybrać.... Ale póki co to czekamy na to podwyższenie kredytu... :roll: bo bez tego to nie będzie podłogi i drzwi ( sztuk pięć) i kaloryferków :oops: , więc to jest obecnie kwestia zasadnicza.... być albo nie być.... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii okien nie narzekam.... nad schodami może by się przydało jedno okienko dachowe, ale zrezygnowalismy z niego więc przepadło.. aczkolwiek od czego są lampy. W dzień jest tam w miarę jasno od okienka na półpiętrze a wieczorami i tak ciemno by było, więc trzeba świecić...tym bardziej że zapłaciłam już za przyłącze prądu tylko teraz muszę przyjść i nas podpiąć... 8)

Co do pierdółek to na razie nam idzie kaska na gipsy, taśmy, kleje i takie....

A ja już planuję gdzie jakie mebelki powstawiam i mi brakuje dwóch komód i szafy, więc trzeba będzie coś wybrać.... Ale póki co to czekamy na to podwyższenie kredytu... :roll: bo bez tego to nie będzie podłogi i drzwi ( sztuk pięć) i kaloryferków :oops: , więc to jest obecnie kwestia zasadnicza.... być albo nie być.... :lol: :wink:

 

To jest najgorsze to zastanawianie się dostaniemy czy nie..w naszym przypadku to ciągłe pytanie starczy nie starczy. My wszystko zakupiliśmy już ale jakieś pierdoły typu gips, wkręty zy coś to zawsze wyskoczy. Zazdroszcze Ci ty masz już gipsowane :D a u nas to jeszcze trochę potrwa :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipowa (jeszcze) Panienko :lol: :wink: gdzież tam moim skromnym progom do wypasiku..... :-? U mnie tylko prostota i tradycja... Żadnych marmurów(oprócz dwóch kamiennych parapetów) tu nie zobaczysz, złoconych klamek i kranów też nie..... Ot po prostu hołduję zasadzie że prostota i umiar to zawsze dobry przepis na elegancję. Mam cichą nadzieję ze pogodzę je do kupy i wyjdzie taki efekt o jakim śnię po nocach i marzę na jawie.....

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Patrycja gipsowane to mam na razie tak jak leci skosy a my jeszcze prawie wszystkie ściany musimy gipsem wygładzić bo trochę dziadowsko tynk wygląda :evil: więc niestety to juz musimy zrobić sobie sami swoimi ręcoma :( Nie wiem jak nam to wyjdzie...... okaże się jak tylko w końcu skończą mi tą zabudowę płytami.... Od tygodnia czekamy.... :roll: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry będzie dobrze:)musi być;)na moim wątku zobaczysz jaki ja mam syf i załamanie:(

A tak, widziałam :lol: Tylko ty jak sie zbierzesz posprzątasz to masz juz lux, a ja jestem zależna od tej naszej ekipy i to mnie wkurza bo juz nie wiem jak ich pogonić z robotą.... Niby wiele nie mają u nas, ale w innych miejscach maja pilniejsze roboty no i u nas wszystko leży.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi pożal się Boże fachowcami tak jest ileż ja się naużerałam z moim elektrykiem, i jeszcze nie mam skończonej instalacji bo w sypialni nie mam prądu.

a co z meblami i w ogole z moim pomysłem, doradźcie coś bo ma już taki mętlik w głowie że o 4 nad ranem poleciałam do góry mierzyć kuchnie..żeby się przekonać że wszystko co ma się zmieścić się zmieści:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...