Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

Łazienka dzisiaj dostała nowy look, czyli obudowane mamy już stelaże :)

Zamówiłam płytki na ściany w łazience i będą koło środy, więc mógłby pan juz ją zrobić na gotowo zanim dojdą te gresowe na hol.

A elektryk wykuł i wymienił ten przewiercony odcinek kabla na przedpokoju :roll: I to tylka na dzisiaj z placyku boju.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem jakiej płci było, ale na pewno noworodek taki malutki... znak czy nie znak ale z pewnością już pora by była na jakieś potomstwo :-? :oops:

 

a to na co czekasz?? :wink:

 

teraz tylko na to aż mi bocian jakieś podrzuci do kapusty..... :oops: :oops: :lol: a jak wiadomo teraz wszystkie bociany chyba odleciały do ciepłych krajów.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo :) Sliczny kolorek - a skad sa te plytki?

p.s. jak sie udala wizyta w Casto? ;)

 

Hello. Płytki z Opoczna, a na podłogę będą od Pilcha.

A wizyta w miarę szybko by przebiegła tylko najpierw nie mogłam uwolnić żadnego wózka z łańcucha :o a potem "rozczarował" mnie rachunek za 15 litrową puszkę folii w płynie i trzy inne duperelki do łazienki..... :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jutro żonek wziął sobie urlop bo płytki i gresy mają dowieźć, a ktoś musi to wytaskać na 2 piętro. :roll:

oczekuję gresu niecierpliwie żeby się upewnić że nie popełniłam znowu "sepuku" tak jak z tym congo verde do łazienki, które w końcu pójdą z braku laku na balkon :roll: :oops:

aaa, wczoraj wybrałam fugę do łazienki jasnoniebieską i listwy wykańczające w kolorze krokusa :o :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i szukamy innego źródła brakujących pieniążków.... :roll: :-? :(

Cholera niech szlag trafi tych pie$@%^ bankowców!

Jedynym pocieszeniem jest fakt że dojechały płyteczki i gresy i wszystko jest cacy i jutro pan Zenek zaczyna układanie. Tylko nie za bardzo na dzień dzisiejszy mamy na niego kaskę(mam nadzieję że tego nie czyta.... :oops: :roll: ), ale usilnie kombinujemy. W zasadzie taka kwota jaką powiedział za robociznę to kropla w morzu naszych potrzeb, więc z taką kwotą nie będzie problemu. Gorzej z panelami, drzwiami, piecem, kaloryferami i całą moją wymarzoną resztą..... :x :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurna :-? przykro mi ... a nie mozesz przydusic tych z banku albo cus?

 

Niestety nie mam argumentów, żebym ich mogła przydusić.

zrobili nas w konia w banku bo specjalnie odwlekali podpisanie aneksu aż pozmieniają na wyższe swoje marże, więc teraz byśmy mieli 1,6% zamiast 0,5% od całej kwoty zaciągniętego kredytu :cry: co daje nam niebagatelną sumę.... Kombinujemy skąd wziąźć reszte....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i szukamy innego źródła brakujących pieniążków.... :roll: :-? :(

Cholera niech szlag trafi tych pie$@%^ bankowców!

Jedynym pocieszeniem jest fakt że dojechały płyteczki i gresy i wszystko jest cacy i jutro pan Zenek zaczyna układanie. Tylko nie za bardzo na dzień dzisiejszy mamy na niego kaskę(mam nadzieję że tego nie czyta.... :oops: :roll: ), ale usilnie kombinujemy. W zasadzie taka kwota jaką powiedział za robociznę to kropla w morzu naszych potrzeb, więc z taką kwotą nie będzie problemu. Gorzej z panelami, drzwiami, piecem, kaloryferami i całą moją wymarzoną resztą..... :x :cry:

Strasznie mi przykro!

ja po cichutku powiem, ze na naszego wykańczacza też mam za mało kaski -a własnie robi kominek i zaczyna płytki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...