Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

trzymam kciuki za rozwiązanie tego problemu, większość z nas się z tym borykała i boryka :wink:

oby udało się coś innego załatwić :wink:

 

za szybkie przybycie bociana też trzymam kciuki, bo nie ma co odwlekać takiej ważnej sprawy 8)

jak już trójca jest, to trzeba działać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za wsparcie duchowe. Moja optymistyczna natura poddała się na dwa ostatnie dni i naprawdę miałam dechy, ale już jest troszkę lepiej. A pan Zenek leci z robotą i łazienka juz zaczyna fajnie wyglądywać.... No chociaż tyle mnie pociesza.... Dzisiaj dzwonili z Millennium że podtrzymują decyzję i poprzednie warunki czyli marża 1%. Zobaczymy czy znowu z czymś nie wyskoczą, jajcarze.... :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za miłe obydwie wizyty!

Dawno pań u mnie tutaj nie było :lol: , ale myślę, że jak tylko założę wątek w galerii to częściej będziecie wpadały :roll:

 

Jakoś se poradzimy :lol: , myślę że ci co tam siedzą usłyszeli moje pomstowanie na nich i zadziałało moje rzucone lekko zdanie że jednak kredyt to w innym banku i na lepszych warunkach weźmiemy.... 8)

Grunt że na razie sytuacja wróciła do normy i jeśli nas nie będą znowu zwodzić to podpiszemy w tym tygodniu umowę

:wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wejść do niej do środka bo jest posmarowane folią w płynie ....Ale i tak juz fajnie wygląda... tak mi się wydaje na oko. A pan Zenek to tak wszystko dokładnie dopasowuje że szok. Jeszcze lepiej będzie po zafugowaniu i pomalowaniu, chyba na jakić ciemniejszy kolorek niż płutki ale coś od turkusu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś nie beżowego :wink:

Moje też nie są beżowe -a "alabastrinowe" :wink:

Ja wiem, ale to już niedaleko :oops:

Tak naprawdę, to wolę w łazienkach zimne kolory - dają takie wrażenie "czystości". Na mnie łazienka cała w ciepłych odcieniach robi takie wrażenie z lekka "zapyziałej" :oops: Ale to tylko kwestia moich skojarzeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...