Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

A myślicie, że powinnam i czy mogę założyć wątek w galerii, bo teraz już mam etap wykańcznia a nie przebudowy i remontu, no nie?? :roll: :roll: :oops:

 

Nam by było bliżej, ale myślę, że lepiej trzymać wszystko w kupie :wink: Rób, jak chcesz - przecież w galerii też są wątki budowlane i remontowe :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

brudny turkus i do tego mat ... och miodzio 8) bardzo mi sie, ze tak powiem :lol:

 

Mohag twój dziennik był jednym z pierwszych które śledziłam od początku jak jestem na forum... :oops: :oops:

 

Mam nadzieję że wyjdzie miodzio, bo juz robiłam różne próby zgodności tych dwóch rodzajów płytek ale zobaczymy jak zagraja ze soba po położeniu....

Chyba że jutro się zakradne na górę i ułożę kilka dla przekonania się :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy słusznie żałujesz?

koleżanka ma białą podłogę w łazience

widac na niej wszystko (szczególnie czarne włosy - a ona ma na dodatek długie :D )

 

a na matowych widac każdą kropelkę.. chyba nie ma ideału 8) 8)

a co tam... niech się dzieje co chce żeby tylko ładnie było :D

 

Nieprawda. W kuchni mam satynę, w łazience poler. I to właśnie na błyszczącym polerze widać każdziutką kropelkę :evil: I zamazy się robią i w ogóle do d...y. Kuchnię czym bym nie umyła, jest pięknie, a łazienkę to chyba do sucha trzeba by wycierać, żeby kropek nie było :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytalas moj topik, to wiesz ze jestem przegieta i mam wizje.. dlatego mowie ze bedzie miodzio zobaczysz, ja juz to widze :lol:

A jak jeszcze sie wstrzelisz w kolor sciany ktora bedzie dwa tony jasniejsza niz podloga i dwa tony ciemniejsza niz najjasniejszy turkus na dekorze to bedzie czad 8)

 

ps co do podlog tz plytek na podlodze, to z doswiadczenia wiem ze jasne plytki (mam teraz biale) sa praktyczniejsze niz ciemne (mialam ciemno szare)... bo koci zwirek ktory bardziej widac niby na bialych mozna zmiotka rasras, ale bialych plam po kroplach wody ktore widac na ciemnych nie mozna rasras tylko trzeba zmyc... na jasnych tych plam nie widac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...