Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

Bianko jestem pod wrażeniem, ślicznie. Dopiero teraz odnalazłam to forum, a szkoda, bo mozna się od Was wiele dowiedzieć. Jeżeli możesz to napisz proszę jakie są koszty ocieplania wełną i zabudowy płytami g-k, bo ja się tego najbardziej obawiam, a też czeka mnie adaptacja poddasza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj zaczynają to tynkowanie...

Na razie zaczynaja w zasadzie rozkładać rusztowanie.....

Sama jestem na posterunku, bo mąż musi być w pracy... i mam stresa.... :-? :oops:

 

Ale do 15 jakoś mi zleci, a potem już mąz wróci.... tylko żeby do tej 15 czegoś nie spaskudzili... 8) :roll:

 

Pogoda piękna dzisiaj.... Ciepło i bezwietrznie.... W sam raz na leniuchowanie a nie stresowanie.... :roll: Ech.....

 

I jak tynkowanie idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda do bani - wieje i kropi i zimno.... ale za to już zaczęli coś działać dzisiaj...

Kwiatki balkowone maja dzisiaj dzień aresztu w domu :lol: 8) Musiałam wszystko wnieść do środka zeby mi nie połamali niechcący... :wink:

Dzisiaj też sie urlopuję, ale nie narzekam.... :lol: Nie przeszkadza mi to absolutnie... mogę tak częściej, tylko by mi urlopu zabrakło....

Jak tylko skończą to może jakieś foty wrzucę, o ile będzie co pokazywać.... :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bianko jestem pod wrażeniem, ślicznie. Dopiero teraz odnalazłam to forum, a szkoda, bo mozna się od Was wiele dowiedzieć. Jeżeli możesz to napisz proszę jakie są koszty ocieplania wełną i zabudowy płytami g-k, bo ja się tego najbardziej obawiam, a też czeka mnie adaptacja poddasza.

 

Poszło na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images41.fotosik.pl/88/9391d946c436b00emed.jpg

 

Super śliwkowa ściana! Myśleliśmy o śliwce na podłodze w łazience ale ciężko nam było to zgrać z całą koncepcją.

 

Pozdr, Leszek

 

To kolor Tajemnica Merkurego z Duluxa :D Też mi się podoba....

 

Do czasu układania płytek zdąży sie Wam jeszcze koncepcja nieraz zmienić....

Moja koncepcja łazienki też się zmieniła gdyż nie znalazłam w sklepach w rozsądnej cenie( >400zł/m2) płytek w odcieniu jaki mi się marzył... I cóź zrobić jest inna niż miała być.... :roll: A meble w kuchni też bym obecnie zrobiła w stylu angielskim , chociaż te też mi się podobają....

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki masz fajny balkon :o

Nie chcę cię załamać ale to dopiero połowa balkonu..... :wink: :p

A fajnie to ja go sobie wyobrażam po wykończeniu płytkami i balustradą :roll: ... za jakieś parę lat bo nas tynkowanie ograbiło z oszczędności :evil:

Wiem, że teraz gdy odkryłaś żyłkę ogrodnika u siebie to by ci się taki przydał.... :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się, ale balkon na parterze to jakoś nie halo :roll:

Z drugiej strony - polubiłam mieszkanie na parterze właśnie :lol: Ma niezaprzeczalne zalety :lol:

No raczej masz rację :roll:

Ja uwielbiam letnie kwiaty pełne kolorów i soczystej zieleni, a że do ogrodu mam dwa piętra to sie wyżywam na balkonie :lol: Na początku sezonu nie mogłam sie opanować przed zakupami w ogrodniku.... aż policzyłam wydatki w jeden miesiąc i :o oczy mi wyszły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...