Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a stolarz za te same schody ( bez barierek) policzy 7000 - 8000zł , więc bardziej opłacalne jest zrobienie drewnianych schodów, wiem bo tez się zastanawiałam nad schodami z paneli ( przy schodach z paneli wychodzi drogo montaz oraz specjalny klje, jesli się nie weźmie kleju zalecanegeo przez Quick step to nie dadzą Ci gwarancji ( przynajmniej tak mi sprzedawca z Komfortu powiedział i tez móił ze sie włąsnie nie opłaca robic z paneli bo za drewniane wychodzi tyle samo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci udowodnią jaki klej użyłeś - Jeżeli bierzesz z montażem to masz : ":USŁUGA MONTAŻU WRAZ Z MATERIAŁAMI DODATKOWYMI " a nie wyszczególnione co bierzesz .

Gwarancji na montaż udziela i tak wykonawca a nie sklep .

Klej nie musi być żaden specjalny . Ja osobiście montowałem na klej montażowy - rozpuszczalnikowy lub na klej żywiczny - w obu przypadkach schody się idealnie trzymają po 3 latach - mam kontakt z klientami .

Nie wiem w czym jest bardziej opłacalne zamontowanie drewnianych - droższych od laminowanych - tańszych .

Panele na schodach nie niszczą się tak samo jak na powierzchni pokoju - jedyne co się szybciej zużyje to listwa incizo na rancie , ale zawsze ją można wymienić na nową . Cena Paneli na schody uzależniona jest od wielu czynników - ja podałem max. cenę przy kolekcji perspective , można równie dobrze zamontować Classic i będzie taniej , oprócz tego na cenę wpływa to czy są zabiegi na schodach czy są proste .

Tutaj masz zdjęcie schodów właśnie wykonanych z paneli Quick step Classic : http://www.pokrycia-podlogowe.pl/galeria# i niczemu one nie ustępują od drewnianych a dodatkowo można różne kolory dopasować do istniejących podłóg ( np. można położyć na całej powierzchni panele i z tego samego zrobić schody) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...