Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do nowego dziennika budowy który mi się marzy


Recommended Posts

Bardzo chciałabym nie myśleć, ale ten typ tak ma, że niewiele umiem z tym zrobić.

 

dzieki, że byłas u mnie. Jka widać na załączonym obrazku jest jeszcze wiele do zrobienia. Brakuje ostatecznego szlifu. Z tym, że mnie oprócz tego że brakuje energii, to jeszcze tej cholernej kasy, która nie pozwala mi zaopatrzeć sie w to co bym chciała.:(Nie mniej jednak wciąż czekam na lepsze jutro, bo przecież marzenia sie spełniają, prawda?:yes:

 

Aniu a masz może na oku jakis inny wypoczynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • monia77w1

    4432

  • Rom

    3762

  • bobowa budowniczowa

    3017

  • Edmar70

    2732

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiem, wiem , te typy tak mają, ja też tak mam:yes:

 

U ciebie wszystko wygląda perfekcyjnie, nie wiem co Ty chcesz jeszcze tam szlifować:cool:

Jest cudnie!

Ale skoro masz jeszcze jakieś plany i marzenia to życzę aby się spełniły. Fajnie mieć marzenia. Fajnie coś dokupić bo potem człowiek się bardziej cieszy niż jakby wszystko miał od razu.

 

Nie mam na razie upatrzonego wypoczynku. Marzy mi się taki na którym jak się siada to się zapadasz w mięciutkie "coś" . Na razie kasy brak, a poza tym to byłaby rozpusta wymieniać wypoczynek po dwóch latach...no chyba, że się zepsuje:cool:i np. nie da się go naprawić:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ładnie będzie z mojej strony jak Ci pożyczę zapsucia kanapy.:eek::lol2: Oczywiście, że to żart, chodzi mi tylko o to, że byś była zadowolona i szczęśliwa. Moja sofa jest taka własnie mientka, upatrzona już kilka lat temu i na razie jej nie mam zamiaru zmieniać.:cool:

Aniu, do perfekcji to mi jeszcze daleko. Nawet nie chce mi sie pisać ile rzeczy jeszcze brakuje, aszczególnie takich pierdółek, które tworza klimat. To jest jednak niesprawiedliwe, że muszę sie tak szczypać.....oczywiście są priorytety....wiem...wiem...:yes:

 

Co u chłopców? Jak w nowych szkołach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyś, fajnie że masz miętką:-)) sofę. Tak miło się w niej siedzi, zwłaszcza przy kominku :)

Chłopaki...hm... młodszy właściwie ne ma dużej zmiany bo chodzi do tej samej szkoły, a starszy....cóż.... wdaję mu się, że jest już bardzooooo dorosły, ja przeżywam nadal i wciąż szok ocenowy:bash: i mam wrażenie, że on sobie wymyslił, że w liceum to tak już jest i że lepszych ocen być nie może :bash:

Może się obudzi jak będzie miał lufę na półrocze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania

 

mam mały sajgon w pracy.

Nie było mnie 2 dni i teraz nadrabiam zaległości.

Jak jestem jest cisza, jak tylko wezmę wolne nie idzie wrócić do normalności.

Co ten Twój chłopak tak szaleje?

Mój nudzi się w szkole i co drugi dzień twierdzi, że się wypisuje:)

 

Monia uwielbiam Szymka. Cudny jest.:D:D:D

 

Dorosłość...hmmmm... wiem Aniu o czym mówisz. Moja starsza laska TYlko co chwilę słyszę jak mówi: "No kiedy ta moja osiemnasta już będzie?":eek:

I tak w kółko. Bardzo chce być już dorosła. ale jak jej mówię, żę chyba kapinkę przesadza, to mnie wytyka mówiąc, że to ja widzę coś czego nie ma.:D

Ojjj te dzieci. Z ocenami to może faktycznie tak trochę jest, że zanim nowy profesor nie pozna ucznia to z założenia będzie obniżał, stopnie. Poza tym okazyje się, że w gimnazjum nauczyciele zwracali na inne rzeczy uwagę a w liceum znów na co innego, a ten biedy uczeń już sam nie wie o co chodzi i jakich to w końcu wymagań żąda się od niego. Poczekaj chwilę, to dopiero początek. A jak reszta klasy? Może tak samo czują się między młotem a kowadłem? No ale i tak trzeba trzymać rękę na pulsie.:yes:Coby nie zechciało się naszym nastolatkom zboczyć na insze tory.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że masz już dosyć. ja myślałam, że wykończeniówka w sensie upatrywania mebli itp. bedzie dla mnie samą przyjemnością. Ale po pewnym czasie chciało mi się wymiotować. Dosyć miałam serdecznie.

 

Monia ale coś bliżej napisz, jakie meble, jakie kafle, baterie, ceramika, no wszystko po prostu.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...