Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 998
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja Ci pokaze jutro moj w dolnej łazience,bo juz skonczony prawie,to pstrykne zdjecie :D .

A w gornej łazience,jak pisałam bedzie murowany z drzwiami,ale to dopiero sie robi wiec za jakies 2.tyg,moze tydzien.

A co sie stało,ze maz sie zgodził? Czym go przekupiłas? :wink:

 

kochana mamy te kobiece sposoby :wink:

 

w praktyce jednak wyszło inaczej, nie wiem czemu, ale to zawsze ja kąpię się ostatnia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

planuję zakup kabiny prysznicowej naroznej kwadratowej 90 z drzwiami otwieranymi na zew. co lepsze koło Niven czy Radaway Almatea kdd, czy ma może ktoś do czynienia z tymi kabinami, jaki brodzik, chcę płytki ale nie wiem czy z akrylu Koło Pacyfik czy konglomerat Radaway. :-?

i jeszcze jedna kabina narożna 1/4 koła Poolspa Metropolis Rondo a może coś innego w rozmiarze 90 w cenie do 2000pln, sprzedawcy polecają Atrium co o tym sadzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

Zastanawiam się nad wyborem kabiny prysznicowej, interesują mnie takie:

DOLPHI PREMIUM PLUS wysokość 1700 link

lub taka:

HEALTH - JK2809C link

W kolorze brąz, na wysokim brodziku.

 

I do tego brodzik Schedpol DANTE nr.kat.3023/0 (podstawa styropianowa)

lub Korfu A900 od Dolphi na stelażu metalowym. Lepszy styropian czy stelaż metalowy?

 

Proszę o opinię nt. tych kabin i brodzików, który lepszy jakie plusy i minusy i na co zwrócić uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kabine health to ja mam właśnie taką i także na głębokim brodziku, bardzo wygodnym swoją drogą. Ma sporo różnego rodzaju zakamarków (wymaga trochę gimnastyki przy rolkach) ale za tę cenę jakość bardzo okej. Ostrzegam tylko ze ten wsponiany brąz w tej kabinie to nie będzie brąz, normalnie szary odcień. Ja dzisiaj brałabym normalnie przezroczystą:) Mam 90 i doskonale sprawdza się dla mnie jako wanna:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem healtha w sklepie, pani mówi że to brąz a wygląda całkiem jak grafit. Trochę mi się nie chciało wierzyć że to jest brąz ale skoro ktoś to potwierdza to pewnie tak jest.

Wren a na jakim modelu brodzika masz tą kabinę?

 

A co do kabiny Dolphi premium plus czekam dalej na opinie. Czy w tym przypadku brąz to brąz tak jak podają na obrazku? Nigdzie nie widziałem tej kabiny w sklepie (tylko internet) jak z jej solidnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Z tym kolorem to prawda, ja też mam niby brąz, a to jest prawdziwy grafit. Brodzik mam chyba ten model co został podany w temacie, a na pewno schedpola, głęboki na styropianie. Nie mam możliwości dokładnie sprawdzić. Zresztą nastawiałam sie na to ze po jakimś czasie kabina będzie do wymiany.

 

Moja rada jest taka: Szukaj kabiny jak najmniej skomlikowanej od wewnątrz, jak najmniej rowków, zwłaszcza przy dole kabiny tam gdzie spływa woda (Ideałem by było gdyby woda spływała wprost do brodzika) Zero wystających cząści. Wtedy nie będziesz mieć problemów z utrzymaniem czystości i tylko taka kabina się sprawdzi.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kabine Dolphi tylko model Torenta (?) kupilam ja poniewaz swietnie wyglada a ceny tych kabin sa bardzo przystepne.

Znajomy, ktory pracuje w sklepie gdzie ja kupilam, powiedzial, ze sprzedaja je od dluzszego czasu i tylko raz mieli "reklamacje": klient przy motazu zbil szybe ale niebylo problemu z otrzymaniem nowej i to szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Poszukuję kabiny 120x80 z brodzikiem min. 15cm. Najlepiej lekko zaokrąglonej (róg/kant byłby w przejściu, nie da się inaczej ustawić ze względu na okno).

Mogłabym kupić sobie brodzik i drzwi, zaś ściany zrobić z płytek, ale kabina w naszej niewielkiej łazience będzie "lżejsza". Poza tym trudno byłoby znaleźć półokrągły brodzik o tych wymiarach.

 

Do rzeczy: znalazłam na Allegro interesującą ofertę, ale nie znam zupełnie producenta. Firma nazywa się NewGlas. Interesująca mnie kabina to model Yahoo:

 

KABINA: YAHOO

 

Rozmiar: 200*120*80 cm

 

Opis kabiny:

 

* Wysokość brodzika:15 cm;

* Wysokość szklanych drzwi: 180 cm;

* 8 mm grubości szkło;

* Profile z stal nierdzewna, mocowania punktowe tafli szkła,wykończenie detali w chrom;

* Drzwi kabiny otwierane;

* Syfon;

* Kabina wyposażona w magnetyczne uszczelki, co zapewnia szczelne domykanie drzwi kabiny

* 3 szklane półki na kosmetyki.

 

http://www.newglas.pl/images/p017_1_02.jpg

 

Może ktoś coś słyszał lub cokolwiek wie o jakości kabin tego producenta?

 

Ewentualnie może zaproponowałby coś innego odpowiadającego moim wymaganiom w rozsądnej cenie (max. 2500zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...