Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

U nas kabina chińska :D uzytkujemy ją intensywnie i codziennie od kwietna....do tej pory niemamy do niej zadnych zastrzezeń wszystko działa jak nalezy deszczownica masarze radio :D ...przed zakupem stwierdziliśmy ze nawet jak się te ustrojstwa zepsują to prysznic bedzie działał nadal :D byc może trafił nam się dobry egzemplarz niewiem.....co do jakosci wykonania w zasadzie tez niemozemy sie czepiać......a ogolny poziom jakości i wytrzymałości okresle za rok dwa......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 998
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
U nas kabina chińska :D uzytkujemy ją intensywnie i codziennie od kwietna....do tej pory niemamy do niej zadnych zastrzezeń wszystko działa jak nalezy deszczownica masarze radio :D ...przed zakupem stwierdziliśmy ze nawet jak się te ustrojstwa zepsują to prysznic bedzie działał nadal :D byc może trafił nam się dobry egzemplarz niewiem.....co do jakosci wykonania w zasadzie tez niemozemy sie czepiać......a ogolny poziom jakości i wytrzymałości okresle za rok dwa......

trzeba czasu żeby coś sprawdzić ja już nie raz sie przekonałem ze kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje. a od CHińszczyzny jak najdalej zwłaszcza w drzwiach nie tylko kabinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to od chińszczyzny z daleka. Wiadomo, czasami sie nie uniknie. Ale zawsze jakość jest w tyle, poza tym fakt wykorzystywania ludzi, zalewania i przejmowania coraz większej części przemysłu przez chińskie firmy działa na mnie odpychająco.

częściowo masz racje ine kupumy chociażby po to żeby sie nie rozwijali wtedy nas nie zaleją swoimi produktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też chińszczyzny unikamy jak ognia - staramy się wszystko sprawdzać. Począwszy od ryb, jedzenia skończywszy własnie na produktach, materiałach do mieszkania.

Nie ufam im, nie wierzę - boję się (bubli, technologii uzywanej do produkcji, jakości itp). Dlatego nie będę kupowac, chociazby by były za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabinę wybierał mój mąż.

Ja miałam tylko wpływ na kształt i ogólną estetykę.

Też nie chcieliśmy chińszczyzny.

 

Nawet nie pamiętam jakiej firmy mamy, wiem tylko że zamawialiśmy po znajomości z salonu w którym jest ogromny wybór znanych marek.

 

Po określeniu co nam się podoba wybraliśmy NAJTAŃSZĄ!!!, bo ceny po dużych zniszkach były od 2 tyś do 8 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie śmiesza marketowe kabiny prysznicowe z hydromasażem parowe - ciekawa jestem jak ta para działa, skoro u góry jest szpara na cm, przecież potem cała łazienka będzie zaparowana. Inna sprawa, że nie wyglądają dobrze. Ale dużo ludzi je chyba kupuje, bo są tanie i mają bajery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie kabinę prysznicową?

Nie produkowana w chinach.

Dobrej jakości lecz nie wygórowana przesadnie cena.

Potrzebuję srebrnej, narożnej 90 z szybą przezroczystą do tego niski brodzik (chyba 6cm).

 

Nie wykluczony zakup panela. Coś sprawdzonego może polecicie?

 

Moja wyglada tak (szyba brązowa ale są też bez koloru).

 

http://lh4.ggpht.com/_kKJMOZbHZgw/SrCbpGHHVzI/AAAAAAAAERQ/HLFUne1RRMo/s512/P160909_08.57.JPG

 

Firma Omnires. Cena 900zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki w takim razie mam już koncepcję. Dobrze, że dzisiaj bo posadzki w pon. ;) Później wymagało by to trochę kucia.

 

ps. a te na allegro (300-400zł) warte są coś odpływy liniowe?

 

Ja mam takie

http://allegro.pl/item733655158_aco_showerdrine_odwodnienie_prysznicowe_l_885_mm.html

 

Kupowałem na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...