Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 998
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja kupiłem dokładnie taką jak na zdjęciu. producent mało znany "radaweay" albo jakoś tak. natomiast kabina i brodzik jak najbardziej OK.A cena jak najbardziej atrakcyjna. Nie musisz wydawać 3 tys. Wszystko na profilach aluminiowych żadnych malowanych elementów. Złożyłem to w ciągu jednego dnia bez problemu.Zapłaciłem[po rabcie coś około 2100 - 2200 ,już dokładnie nie pamiętam.Mają kilka rodzajów kabin w ofercie (chyba 4) . Wejdz na ich stronę firmową.

 

pozdrawiam

Tomek

 

W-wa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem dokładnie taką jak na zdjęciu. producent mało znany "radaweay" albo jakoś tak. natomiast kabina i brodzik jak najbardziej OK.A cena jak najbardziej atrakcyjna. Nie musisz wydawać 3 tys. Wszystko na profilach aluminiowych żadnych malowanych elementów. Złożyłem to w ciągu jednego dnia bez problemu.Zapłaciłem[po rabcie coś około 2100 - 2200 ,już dokładnie nie pamiętam.Mają kilka rodzajów kabin w ofercie (chyba 4) . Wejdz na ich stronę firmową.

 

pozdrawiam

Tomek

 

W-wa

Byłem wczoraj na Bartyckiej.

Oglądałem tą właśnie kabinę.

Po dodaniu GŁĘBOKIEGO brodzka i syfonu cena wyszła 3000.

Dużą óznica w cenie. Jak kupiłeś swoją? Bezpośrednio z firmy?

MG

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tripper
ogladalem tysiace kabin i z kazda bylo cos nie halo. za wysoka, za niska, drzwi nie tak sie otwieraja, bo na zewnatrz albo sa lamane, szyby nie takie, bo z jakimis badziewnymi wzorkami, na przyklad, albo jeszcze z dodatkami dziwnymi w stylistyce odpustowej, planowalem wydac na kabine jakies 2000, skonczylo sie na polowie, znalazlem jedyna taka kabine w castoramie, ktora byla prosta, bez udziwnien, bez zadnych dodatkow i tanich ozdobek, po prostu miodzio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem tysiace kabin i z kazda bylo cos nie halo. za wysoka, za niska, drzwi nie tak sie otwieraja, bo na zewnatrz albo sa lamane, szyby nie takie, bo z jakimis badziewnymi wzorkami, na przyklad, albo jeszcze z dodatkami dziwnymi w stylistyce odpustowej, planowalem wydac na kabine jakies 2000, skonczylo sie na polowie, znalazlem jedyna taka kabine w castoramie, ktora byla prosta, bez udziwnien, bez zadnych dodatkow i tanich ozdobek, po prostu miodzio...

Jaka?

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice kupili sobie pieciokatna kabine Glass5. Wyglada bardzo ladnie, jedyny mankament to zacieki na szkle :cry:, ktore ciezko usunac. Poza tym splywajaca woda zrobila-nie wiem jak to nazwac- "wyzlobienia" i szko w dotyku nie jest idealnie gladkie. Radze wiec kupic kabine z powloka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy kabinę i brodzik Ravaka, jest szyba a nie plastik, są drzwi rozsuwane, zresztą jest duży wybór, nas kabina z brodzikiem kosztowała niecałe 2000 + syfon, więc chyba wyszło ok. 2000 zł. Zajrzyj na stronę http://www.ravak.pl są podane ceny. Kupowałam je w TTW Opex w Al. Jerozolimskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...