Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

..co masz na myśli pisząc płyta budowlana ? są różne, między innymi są specjalnie nacinane płyty Wedi ale coś boje sie postawić coś tak delikatnego, przecież to styrodur ...

 

Wedi lub Ultrament . Ten drugi do nabycia w LM , a wiec wszedzie . Ksztalt slimaka spowoduje , ze plyta bedzie stala samonosnie . A po obciazeniu plytkami + klej , nabieze stabilnosci . To jest najprostszy sposob . Mozna oczywiscie slimak zrobic z gk , bk , sklejki , itd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 998
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wedi lub Ultrament . Ten drugi do nabycia w LM , a wiec wszedzie . Ksztalt slimaka spowoduje , ze plyta bedzie stala samonosnie . A po obciazeniu plytkami + klej , nabieze stabilnosci . To jest najprostszy sposob . Mozna oczywiscie slimak zrobic z gk , bk , sklejki , itd .

 

tylko czy wytrzyma jak zachwiejesz się pod prysznicem i z całą siłą oprzesz o ścianę, raz klient przywiózł taką gotową ściankę zamocowali ją i pomocnik idący z workiem kleju potknął się i ścianka nie wytrzymała, worek ważył tylko 25kg a pomocnik maksymalnie 80kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Z mężem mamy kabinę Aquaform Nigri i jesteśmy przezachwyceni. Znajomym poleciliśmy również tę firmę (mają dobry stosunek cen do jakości) - oni kupili parawan nawannowy i ciągle są naszymi znajomymi :D. Nie chcieliśmy eksperymentować więc polecam Aquaform.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam.

Jestem na etapie wyboru kabiny prysznicowej półokrągłej 90.

Prosze o porade która wybrac,ewentualne o polecenie innych modeli.

 

Zastanawiam se nad sposobem otwierania kabiny półokrągłej

- drzwi na rolkach

czy w profilach rolek gromadzi sie pewnie bród,osad który trudno usunąc ?

Ravak Rapier NRKKP4

 

Drzwi podwójne otwierane na zewnatrz

RAVAK - KOŁO - SANPLAST - NEW TRENDY

 

Montaz do sciany na uchwyty

GlassLine GSKK4

Koło Niven 90

Montaz do sciany na listwe

Ravak FineLine FSKK4

Koło Next 90

Sanplast Kabina Free Line KP4/FREE-90-S2

NEW TRENDY ELEGANTA 90

 

 

Kabina 2- elementowa z mozliwoscia otwierania do wewnątrz jak i zewnatrz

ESKK2 RAVAK

 

Na wstępie prosił bym o opinie kabin:

Ravak FineLine FSKK4

Koło Next 90

Sanplast Kabina Free Line KP4/FREE-90-S2

NEW TRENDY ELEGANTA 90

Edytowane przez P:)apolinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar zrobić kabinę prysznicową bez brodzika w narożniku. Do tego chcę zamontować drzwi szklane które można składać na ścianę tak aby podczas gdy nikt nie korzysta z prysznica nie zajmował miejsca. Łazienkę mam w miarę małą, a nie lubię ciasnych kabin. Takie rozwiązanie było by dla mnie najwygodniejsze. Szukałem w internecie ale nie znalazłem takich drzwi. Może komuś rzuciło się w oko takie rozwiązanie i poda mi info gdzie bym mógł takie drzwi kupić (montowane na zawiasach do ściany) Proszę o info. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja mam taka kabine, jeszcze nie byla uzytkwana wiec nie wypowiem sie co do wygody. Natomiast na pewno po zlozeniu drzwi do srodka lazienka jest sporo przestronniejsza (niestety nie ma zdjecia ze zlozonymi drzwiami).

Kabina firmy Quicktech:

http://www.duschobad.pl/?p=dz9&product=5

I zdjecie kabiny w mojej lazience:

laz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...
Pod kafelki? Tzn co dokładnie?

Czyli ze najpierw dosuwasz brodzik do gołej ściany, a potem kładziesz płytki i one nachodzą trochę na ten brodzik.

 

Ja mam tak montowany brodzik, ale u mnie kabina robiona przez szklarz i kabina montowana już normalnie. Taki montaż brodzika preferował nasz majster. Mówi, ze jest dużo szczelniej. W przypadku walki o każdy cm też się sprawdzi. Ale ja z kabiną - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...