Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do: dziennika NASZEGO domu


Do_rota

Recommended Posts

:D No to miło, już myślałam , że ja tu sama.

a skąd tam sama 8)

zaglądałam z doskoku (za wiele czasu nie mam)- sprzątam przed świętami - w końcu przecież mam nadzieję, że to w ogóle ostatnie sprzatania przedświątecznie w tym mieszkaniu, bo następne to już w domu - a ślimaczy się na budowie ehhhhhhhhhh.

 

Gratuluję podłogóweczki. U mnie coś w zeszłym tygodniu mieli kłaść ale nie położyli a w piątek i sobotę Pan od posadzek chce wejść :roll: itd, itp... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

u mnie wczoraj elektrycy w środku mieli skończyć a potem powyciągać na zewnątrz to co trzeba , bo od elewacji wejść ludzie mają - też kołchoz bo tynki się opóźnią a w najgorszym razie miały być robione jednocześnie z elewacją :roll:

Nie martw się , jak się u Ciebie pilnują z czasem to zdążycie - ja obawiam się , że kolejne u nas opóźnienia spowodują, że sierpień będzie nierealny :( ehhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ludzie robią to zdążycie.

no właśnie dzisiaj mi wyleciał gość od tynków i na "gwałt" kogoś innego szukamy ... i takie tam różne obsuwy...dlatego się martwię....

 

Ja całe życie mam na walizkach, więc sama przeprowadzka jako pakowanie itd. dla mnie nie straszna - gorzej z rozpakowywaniem tych pudeł - bo z tym to mam problem tzn. dość długo mi to schodzi :oops: ...no i z wcześniejszymi uzgodnieniami - CO WYWALIĆ I NIE ZABIERAĆ ..... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dorota

Zajrzałaś do mnie, to i ja pozwolę sobie odwiedzić Twój domek :D a raczej dom :wink:

Przeczytałam dziennik, a to moje spostrzeżenia

- mamy podobne tempo pracy

- obsunięcia terminów przez ekipy - nam też nie są obce

- podobna data rozpoczęcia robót

- podobna data planowanego wykończenia domu i przeprowadzka

Jedna wielka różnica - nasze domy się troszkę różnią (troszkę sporo :lol: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piknie u Was sąsiadko :D

a powiedz mi droga - rurę od gazu posadzką będziesz zalewała ? :roll:

Też nie chcę jej po wierzchu ale ponoć przepisy zabraniają chowania rur gazowych ( w takich sztywnych szachtach ) i może być problem z odbiorem instalacji a potem budynku ........ jak to wygląda u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również rozpoczęliśmy budowę APS 119. Mamy niewiele czasu bo zaledwie rok na wyprowadzenie się z domu, w którym mieszkamy więc czas będzie nas gonił. Ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko. Na dzień dzisiejszy mamy wybudowana piwnicę i wylane findamenty. Niewiele ale zawsze coś. Od

1 kwietnia na budowę ma wejść murarz, który swoje zadanie ma wykonać do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ u ciebie tempo aż dech zapiera. Trzymam kciuki za dalsze postępy.

Widzę ,że już jest podbitka i płytki w garażu położone. Tylko bramy nie widać ,możesz wrzucić zdjęcia?

Bardzo ładne drzwi wejściowe wybraliście :p . Wszystko macie przemyślane i to od razu widać na budowie :roll:

Do_rota u mnie podobny układ w łazience z tą różnicą ,że umywalka będzie chyba po przeciwnej stronie. Wiesz już jakie płytki położyć w łazience?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wszystkich witam serdecznie. :D

Cieszko ( nie wiem czy dobrze odmieniłam :oops: ) Płytki w dolnej łazience KALE

w dużej górnej MADERA, w małej górnej KUBA. Mało nie posiwiałam za nim wybrałam. Jest tak duży wybór, że koncepcje zmieniałam kilka razy.Jutro dostane ostateczna wersję projektów. Projekt wklejony w dzienniku już nieaktualny :wink:

 

Aldonko płytki w garażu to granit. Kupiliśmy je dwa lata temu trochę taniej na taras i nie zdążyliśmy wyłożyć więc przydały sie w nowym domu.

Pozdrawiam Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...