Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...

witam!

oba projekty też mi się bardzo podobają,

Granat ma sypialnię na dole i większą pow. zabudowy, także pow. gospodarcza jest większa (na strychu można zrobić suszarnio-pralnie),

Bella ma bardziej reprezentacyjny front i ma bardziej zwartą bryłę, mniejsza pow. zabudowy, podoba mi sie wspólny komin do c.o. i kominka, mało pow. gospodarczej i brak sypialni na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...

Cześć

Mam pytanie do Piotrka-Grubego: ile wynosi cały koszt budowy Belli? Na stronie internetowej Krajobrazów jest tylko kosztorys stanu surowego zamkniętego. Interesuje mnie całkowity koszt budowy, czyli dom pod klucz (kwota brutto). Napisz, proszę, bo jestem już bardzo blisko kupna projektu Belli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłam Bellę, wersja lustrzana! Dzisiaj zaczynamy adaptację projektu. Chcemy zmienic wejście z garażu do wiatroł. i powiększyć trochę łazienkę na dole, likwidujemy drzwi z salonu obok kominka, cały czas zastanawiamy się nad oknami balkonowymi. Wyszły bardzo rogie ze względu na łuk. Npaiszcie z czego budujecie??? My chcemy z Jopka 30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey ja buduje z porothermu 44 material juz kupiony;) tez rezygnuje z tego okna(drzwi) kolo kominka projeky juz kupiony prace zaczynamy w maju

jesli chodzi o koszt budowy to wszystko zalezy z czego bedziesz budowal i za jaka cene bedziesz mial ekipe budowlaná gdyz wszystko zalezy gdzie budujesz sa rozne ceny w roznych regionach Polski pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz przepadło, projekt poszedł do adaptacji, okna będą proste trudno ! macie może wstępne kosztorysy na materiał? jaki dach? my chcemy dachówke cementową w kolorze grafitowym, na stronie pprojekty jest bardzo dużo osób, które budują Bell lub kupiły projekt i mają zamiar się budować, fajnie byłoby żebyśmy zaglądali tutaj zaglądali i wymieniali się opiniami na jednym forum! pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mafifi bardzo dziekuje za odpowiedz :) , rzeczywiscie roznica pomiedzy tymi oknami jest spora... a teraz wielkaaaaaa prosba do wszystkich ktorzy juz zaczeli budowac belle i sa chociazby na etapie wykopow fundamentowych - Kochani wrzucajcie fotki na ten post bo ci ktorzy jeszcze nie zaczeli (wiem po sobie :wink: ) zapewne nie moga sie juz tego doczekac :roll: !!! pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli ktos ma ochote zobaczyc realizacje domku z zewnatrz bardzo podobnego do belli (mysle ze dobre i to jak narazie, poki nie ma zdjec belli )odsylam do :

http://www.muratordom.pl/galeria_budowa_i_remont.htm?akcja=pokaz_galerie&galeria=316

http://www.muratordom.pl/galeria_budowa_i_remont.htm?akcja=pokaz_galerie&galeria=318

jest to projekt klasyka z pprojektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 1 month później...
Jakie sa koszta stanu surowego zamknietego wiadomo ze odpowiedzi beda rozne w zaleznosci czy budowaliscie systemem gospodarczym czy tez z firma no i okna jedni dodawali inni zmieniali ksztalt lub sie ich pozbywali ale takie koszta od ..do...Chce zaczac budowe i wlasnie czekam na pozwolenie.Moje obliczenia sa na razie "wirtualne".NAPISZCIE JAK TO WYDLADA MNIEJ WIECEJ.DZIEKUJE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...