Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szukam rolet rzymskich...


MiA  Wojtek

Recommended Posts

jak w temacie..

Mam dosyc spore okna 150/150, 180/230, 210/150 i wielki problem z zakupem zaluzji na nie :-?

Moze gdybym mogla poswiecic wiecej czasu na szukanie kiedy jestesmy w Polsce byloby latwiej,jednak poki co w czasie kilkudniowego pobytu naklada sie tyle spraw wazniejszych do zalatwienia,ze nie mam szans :cry: a bardzo chcialabym miec czym okna zaslonic...

Pytalam w Dekorii http://sklep.dekoria.pl/groups/view/5 ale jak dotad nie doczekalam odpowiedzi..szkoda,poniewaz maja spory wybor materialow..

Moze znacie jakies sprawdzone sklepy wysylkowe szyjace rolety na zamowienie?

Z gory dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

musze to napisac ;)

coraz badziej lubie sklep Dekoria :lol:

dostalam oferte,na ktora czekalam (wczorajsze ceny otrzymalam podczas korespondencji poprzez GG) a w dzisiajszej ofercie Pani Agnieszka zaoferowala mi dodatkowe rabaty i cene nizsza :D

przy cenie z oferty ze strony internetowej za rolete 160/170 224,90 oferuja mi cene 194,90 zł/szt.

za rolete 190/250 460,75 zł/szt. (tu zaoferowano mi 15% rabatu, czyli byloby: 391,63 zł/szt.)

chyba w nizszej cenie nie uda mi sie nigdzie znalezc :roll:

ciekawe tylko jak bedzie z jakoscia? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

novi_ana

na watrobie lezy mi brak mozliwosci dotknieta tkaniny,stwierdzenia czy jest cienka/gruba sztywna czy miekka no i przede wszystkim stwierdzenia na wiekszym kawalku jak wzor/kolor wyglada :roll:

 

housebuilder

wdzieczna bede za Twoja opinie,kiedy juz te rolety otrzymasz :)

a odnosnie rabatu...wyrobilam sobie pewny rodzaj bezczelnosci przez to budowanie :oops:

napisalam do Dekorii co i ile potrzebuje odrazu z zapytaniem jakie ceny otrzymam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mogę polecić firmę szyjącą różnego rodzaju rolety:

http://www.verti-line.pl/

 

Zamawiałam u nich rolety w kasetach z podgumowanego materiału do obecnego mieszkania i jestem zadowolona, dlatego teraz do domu potrzebne rolety tez zamówię w tej firmie, nie będę eksperymentować.

Na tę firmę trafiłam przez allegro a potem już mailowo z właścicielką ustalałam co i jak.

 

 

pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joan,

szyja szersze na zamowienie,tylko wtedy przed wykonaniem zadaja zaplaty w 100 %

wskazowka do wszystkich chcacych zamowic - naprawde oplaca sie zlozyc zapytanie do handlowca ;) nooo o ile zamierzamy kupic wiecej niz jedna rolete :lol:

jak wyzej pisalam roznica w suchym poinformowaniu mnie o skalkulowanej na moje zapytanie cenie za rolete nietypowa ( 535) a cena uzyskana od handlowca (391,63) to roznica ponad 140 zl na jednej sztuce! do tego nizsza cena za wymiary proponowane na stronie w necie 30 zl za sztuke daje mi oszczednosc na calym zamowieniu ponad 4 stowki :D jesli rolety bede ladne to zamowie tez na pietro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...