Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KULINARIA


Recommended Posts

No to o beczeniu już wiemy i jak baran wygląda gdy mu rożen podpier,,,,spod dup...Zaserwuj coś upieczonego bo baran beczy ,że mu surowizną majtasz przed ślepiami.Pożycz rożen na dłużej by ci czasu wystarczyło na pieczenie.

 

Pomyliłeś Koncert Życzeń z kulinariami.

 

Surowe mięsko prosto z Włoch....

 

http://img251.imageshack.us/img251/9118/zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzww.jpg

 

i pifko, takie jak było serwowane pod namiotami w Monachium 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pomyliłeś Koncert Życzeń z kulinariami.

 

Surowe mięsko prosto z Włoch....

 

http://img251.imageshack.us/img251/9118/zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzww.jpg

 

i pifko, takie jak było serwowane pod namiotami w Monachium 2010.

 

Nie licytujmy się kto co pomylił.Fakt jest jeden.Serwujesz surową baraaaninę i tyle.Beczysz nieustannie swoim slangiem z którego nic nie wynika.Jakie Monachium ,jakie namioty......Kogo to obchodzi.....Tak na marginesie,Co ty ku....wiesz o Monachium albo namiotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licytujmy się kto co pomylił.Fakt jest jeden.Serwujesz surową baraaaninę i tyle.Beczysz nieustannie swoim slangiem z którego nic nie wynika.Jakie Monachium ,jakie namioty......Kogo to obchodzi.....Tak na marginesie,Co ty ku....wiesz o Monachium albo namiotach.

 

Wrzosówka nienerwujsja się tak. Najpierws pierdolisz , że nie ma rożna......be,beeee a widac na zdjeciu, a teraz pragniesz bym barana piekł.

 

Tak na marginesie to duzo metali ciężkich masz w rogach. Jak widac nawet zdjecie trudno jest odczytac, a zestaw jest doborny jak na kulinaria przystało.

 

ps.to ma

http://img514.imageshack.us/img514/2859/zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzuq.jpg

Edytowane przez TheRealRocknRolla
ps. z litości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baranku chwalisz się swoimi osiągnięciami ,grillem a nie potrafisz upiec barana na rożnie.Jak go nie masz to se pożycz i przestań karmić tandetą z surowizną na czele,Wyśpij się ,pożycz kieleckiego,jajo od szefa włóż baranowi w paszcze i strzel limita za tych co np. na morzu.Swoją drogą guścik ty to jesteś fajowy facio.Pochwalisz się trochę, nakarmisz FM,dasz witaminki potrzeboskim i finito.Czy ciebie coś nie swędzi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... masz ochotę ze mną o czymś porozmawiać :D (chyba nie o rożnie - jak mniemam) :) ;)

 

ps - Gwoli wyjaśnienia - EOT dotyczył majonezu i salmonelli :)

 

Nie mam ochoty z tobą rozmawiać.Już dosyć się osłuchałem twojej "pikanterii słownej" w stosunku do mojej osoby. Tak na marginesie to EOT znaczy koniec tematu lub koniec dyskusji.Pozwolisz ,że i ja skorzystam z jednej z opcji.Wybieram nr.2.

 

Po takiej smacznej rozmowie przydałby się i smaczny przepis.

Będąc u naszych przyjaciół poczęstowano nas czymś w rodzaju kotleta ziemniaczanego z sosem ze świeżych opieniek(i ogórkiem kiszonym),których to dzień wcześniej przywiozłem im z lasu.

 

Z opisu wynika ,że gospodyni użyła do niego lemiechy,pieczarek ,szynki w plastrach,cebuli i wspomnianych opieniek.Z ugotowanej lemiechy robiła owalne placki grubości 1 cm.Pomiędzy jeden a drugi placek wkładała szynkę ser żółty i cienko pokrojone pieczarki i cebulę.Powstałe kotlety obsmażała krótko na smalcu a potem wkładała do piekarnika by je chwilę zapiec.I ten sos z opieniek. Opieńki blanszowała we wodzie,potem na maśle smażyła,dodała cebulę i startego kiszonego ogórka.Zaprawiła śmietaną bez mąki i obficie posypała koperkiem.Super smak i super kompozycja.Sos jest odlotowy do takich kotletów a ,że uwielbiam potrawy ziemniaczane zagoszczą u mnie te kotleciki na stałe.

 

 

smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę i będziesz perorował do siebie bo powoli brakuje Ci dyskutantów. Słuchaj, a Ty se nie możesz założyć swego wątku "przepisy esa"? Tam Ci nikt nie będzie przeszkadzał.

 

Po co ci tyle emocji.Weź se to olej i nie komentuj.Najlepiej idź ugotuj rosół i go skonsumuj a z szefem już wszystko sobie powiedzieliśmy wyżej po huk się nakręcasz a przy okazji i mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtyna w góre.

 

Kiełbaska jagnięca na grilla

 

 

http://img809.imageshack.us/img809/4242/zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzbk.jpg

 

 

 

 

i HB.

 

No i gites morales .Jak dla mnie skoro już uparłeś się by prezentować fotki z surową kiełbasą jagnięcą to pokaż także jak wygląda ta kiełbacha po upieczeniu.Co z tego ,że leży na talerzu jakaś kiełbasa i kapsel z HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę i będziesz perorował do siebie bo powoli brakuje Ci dyskutantów. Słuchaj, a Ty se nie możesz założyć swego wątku "przepisy esa"? Tam Ci nikt nie będzie przeszkadzał.

 

Wiesz co dendi-rosół poniekąd masz rację w tym co piszesz.Po huk powielać topiki ,niech ten stary pozostanie.Ja odejdę ,pozostawiając sobie małą furtkę na wklejanie jakiś tam przepisów, bez komentarzy i , a ty bez pisania "TRYLOGII" zaczniesz rzeczowo podawać właśnie tu w kulinariach przepisy by forowicze mieli pożytek i mogli spokojnie delektować się daniami ,które właśnie stąd wyniosą.Książek chyba nikt nie będzie pisał .KULINARIA rządzą się swoimi prawami.Można dyskutować ale w nieskończoność nie można prowadzić batalii by komuś udowadniać ,że nie potrafi gotować.Według mnie powinno się podać przepis a forowicz jak będzie go chciał wypróbować to albo z niego skorzysta albo tu na FM wypowie się ,że ów przepis jest np.niedopracowany(dotyczy to np. guścika).Paplanina jest nikomu tu niepotrzebna,a i nakręcanie się wzajemne także.Co waść na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, ze enes nie potrafi gotowac .Serwuje przepisy na sraczke lub zatrucie.

 

ps.a taka poledwice kladzie sie tylko na grilla. to samo tyczy sie kielbaski z patykami .prosto smacznie i przyjemnie.

 

Guścik a co ty ku... wiesz o gotowaniu.Masz rację nigdy nie mówiłem ,że potrafię gotować za to ty jesteś "chwaliszkita" do potęgi entej.Jedziesz na pożyczonym sprzęcie i żarciu z klubu i to jeszcze surowym.Z tą sraczką też masz rację, dobra na zaparcia.Polecę ci coś dla ciebie.Szaszłyk z serduszek kurzęcych w majonezie kieleckim.Doskonały do polskiego birra.Ugotować 1/2 kg serduszek wcześniej oczyszczonych.Włożyć do majonezu na tyle co mówi guma. Nakłuwać serduszka na przemian z czarnymi oliwkami.Podawać na ciepło z grilla lub piekarnika.Jeśli lubisz sracz...gwarancja murowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywioście, że majonezujemy na pożyczonym majonezie .Wcześniej jednak gotujemy, na pożyczonym sprzęcie.

 

Pychota taka jak wątroba lub serca.

 

Dopóki nie spróbujesz nie będziesz znał rozmiaru sracz....itd.Guścik kielecki kupuje w sklepie a ty w klubie nadal serwujesz surowiznę na pożyczonym sprzęcie co nie???.To w tym właśnie jesteśmy zgodni.Coś na ązorek.

 

Bułeczki nadziewane pastą z makreli.Ścinamy w świeżej kajzerce "dupkę".Delikatnie wyjmujemy miąższ.Obieramy makrelę,dodajemy miąższ,startego ogórka surowego i mozzarellę.Miksujemy w maszynie miksującej.Powstałą pastą nadziewamy przez wąski otwór kajzerki.Smarujemy bułeczki rozbitym jajem i posypujemy makiem.Jajo koniecznie smarujemy piórami z dup...koguta bo się kajzerki nie przyrumienią.Wstawiamy na papierze do pieczenia do piekarnika.Czas 25 min w temp 170 stC.Jako zapojkę proponuję dzius.Fajowe połączenie i oryginalny smak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ja odejdę

 

sranie w banię - jak odejdziesz to uwierzę.

 

a ty bez pisania "TRYLOGII" zaczniesz rzeczowo podawać właśnie tu w kulinariach przepisy

 

pozwolisz, że to ja zdecyduję w jakiej formie będę podawał moje przepisy

 

ale w nieskończoność nie można prowadzić batalii by komuś udowadniać ,że nie potrafi gotować.Według mnie powinno się podać przepis a forowicz jak będzie go chciał wypróbować to albo z niego skorzysta albo tu na FM wypowie się ,że ów przepis jest np.niedopracowany

 

ojejku jejku

 

Ty tego nie nazywaj batalią. Ty to nazwij pracą u podstaw.

 

naprawdę po raz ostatni odnoszę się do twego sumienia: załóż własny wątek. Tam nie będzie Cię nic uwierało: ani grill TheRealRocknRolla ani mój rosół, ani Chef, ani ten podły Pepeg, tfu psia juha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...