Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Agaty


Recommended Posts

Witaj Agato!

Ja też dopiero zaczynam przygodę z budowaniem i komputerem i na początku nieźle namieszałam, więc się nie przejmuj . :D

Twój dziennik czyta się fajnie, więc bedę tu zaglądać.

Widzę, że masz wiele wątpliwości a PAN WICEK to chyba nie bardzo kompetentny. Pytaj swojego kierownika budowy. Jeżeli budujesz na terenach podmokłych to dobra izolacja to podstawa. My smarujemy wewnątrz i na zewnątrz.. Nie daj się bo to Wy tam będziecie mieszkać a grzyb na ścianach to nic przyjemnego. My obecnie mieszkamy w 30 -to letnim domy i przy remoncie elewacji mąż odkopywał fundamenty, by je "wysmarować" i ocieplić ( jest budowlańcem więc się nasłuchałam jak to ważne :wink: )

Izolacja pod ławą też jet ważna.

My niestety jesteśmy w pracach za wami. Tworzymy ściany fundamentowe.

Nie mogę się doczekać gdy zobaczę pierwsze ściany domu.

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w budowaniu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agatko!

 

Przejrzałam zdjęcia i wydaje mi się , że podobny domek powstał w naszej miejscowości. Wykończony wygląda ślicznie. Czytałam, że masz wątpliwości co do kuchni. Ja mam obecnie kuchnie o wymiarach 10,39. Troszkę inaczej jest rozplanowana, ale jestem z niej zadowolona. Wszedł nam nawet spory stół.

Jeżeli urządzisz tak jak na rysunkach to okno Ci chyba nie będzie przeszkadzać, Tyle, że zmniejsza ilość górnych szafek.

Lubie paczyć jak inne domki szybko rosną więc czekam na dalszy ciąg dziennika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Agatko :D

Miło, że zajrzałaś do mojego dziennika. Ja często sprawdzam co u Ciebie. I powiem szczerze, żeTwoje ostatnie dwutygodniowe milczenie bardzo mnie intrygowało. Teraz po przeczytaniu nowego wpisu w Twoim dzienniku wiem, że miałaś dużo zajęć związanych z budową. Prace idą u Ciebie rewelacyjnie, domek prezentuje się pięknie, aż zazdrość bierze :oops:

Ja mam teraz bardzo mało czasu i dlatego wszystko się przeciąga, ale myślę, że stan zero uda nam się zrealizować jeszcze w tym roku. Podziwiam Cię za to, że praktycznie sama nadzorujesz całą budowę, dzielna z Ciebie kobietka :D :D

Pozdrawiam i czekam na dalsze relacje oraz zdjęcia.

 

B&S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata :D

Gratuluję postępów na budowie :D Zazdroszczę Ci tak pięknego dachu :oops:

Nas brzydka pogoda zmusiła niestety do odwołania ekipy i nie wiem co będzie dalej.

Pytanie za 100 punktów :wink: Czy uda nam się w tym roku zrobić fundamenty? Kto to może wiedzieć? :o :wink:

Świetnie, że masz w końcu linki pod postem :D Wygodniej teraz odnaleźć i dziennik i komentarze.

A, w sprawie wjazdu to popytam męża i dam odpowiedź w moich komentarzach lub na P.W.

 

B&S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie teraz trafiam od razu do komentarzy ( ja też nie jestem orłem w komputerach). Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze zadaszonego domku. U nas plan minimum zakłada, że do końca roku zadaszymy , wstawimy okna i drzwi, ale musi nam sprzyjać pogoda. Tak więc ciesze sie , że u Was idzie tak ładnie do przodu i życze powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 year później...
  • 3 months później...

Agatko!

Dzięki za namiary na tynkarzy. Dzwoniłam ale byli niedostępni. Tak się złożyło że na tym forum znalazłam namiary na innych. Umówiłam się i już był oglądać. Firma na białej liście w małopolsce. Jestem umówiona na poczatek sierpnia.

 

Współczuję ci z z tymi drzwiami bo to wydatek którego możnabyło uniknąć.

 

Kurcze to faktycznie bliisko siebie budujemy.

 

Buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha?! Oto jest pytanie. Nie mam poojęcia jak to wszystko wyjdzie.

Ja myślę że gdzieś dopiero na wiosnę, ale mój mąż uparł się, że Święta bożego Narodzenia tam spędzimy. I tak założyliśmy się (juz nie pamietam o co) kto z nas ma rację.

Nie wiem jak będą postępować prace. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...