Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

organizery do szuflad


housebuilder

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie się zaczęłam oglądać za jakimiś wkładami do szuflad.

W każdym robiącym meble kuchenne "przybytku" można kupić takie jakby "wytłaczanki" różnych rozmiarów. Byłam oglądać ostatnio w dwóch firmach, kosztują ok. 30 zł za sztukę, zależnie od wielkości. Mam zamiar pomierzyć moje szuflady i spróbować dopasować (do niektórych dam 2 lub 3 wkłady, zależnie ile się zmieści.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 months później...

Help!!

Zamówiłam sobie szufladę 90cm (zewnętrzna część), bo pani projektant kuchni uparcie twierdziła, że to jest właśnie standard pod te przegródki.

Nieopatrznie jej posłuchałam, a teraz gdy już kuchnia jest gotowa, a ja latam po sklepach szukając przegródek, okazało się, że typowe wymiary to albo 80 albo 100 :(

Znacie jakąś firmę, która robi 90-tki? Wymiary wewnętrzne mojej szuflady to 37cm głębokość i 86,5cm szerokość.

Interesuje mnie coś w stylu tego systemu Rationel z IKEA: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50109738

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help!!

Zamówiłam sobie szufladę 90cm (zewnętrzna część), bo pani projektant kuchni uparcie twierdziła, że to jest właśnie standard pod te przegródki.

Nieopatrznie jej posłuchałam, a teraz gdy już kuchnia jest gotowa, a ja latam po sklepach szukając przegródek, okazało się, że typowe wymiary to albo 80 albo 100 :(

Znacie jakąś firmę, która robi 90-tki? Wymiary wewnętrzne mojej szuflady to 37cm głębokość i 86,5cm szerokość.

Interesuje mnie coś w stylu tego systemu Rationel z IKEA: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50109738

jakie to szuflady? bluma? "90" to bardzo typowy i częsty w szufladach wymiar. Moje mają wewnętrzne wymiary 83x47. Do sztućców i przyborów oryginalny wkład bluma. rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help!!

Zamówiłam sobie szufladę 90cm (zewnętrzna część), bo pani projektant kuchni uparcie twierdziła, że to jest właśnie standard pod te przegródki.

Nieopatrznie jej posłuchałam, a teraz gdy już kuchnia jest gotowa, a ja latam po sklepach szukając przegródek, okazało się, że typowe wymiary to albo 80 albo 100 :(

Znacie jakąś firmę, która robi 90-tki? Wymiary wewnętrzne mojej szuflady to 37cm głębokość i 86,5cm szerokość.

Interesuje mnie coś w stylu tego systemu Rationel z IKEA: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50109738

Projektantka ma rację - typowa szerokość korpusu to właśnie 90cm. Nie wiem w jakich sklepach szuka

    a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa problemy z tą szufladą... Po pierwsze ma głębokość 37 cm.. a to niestety nie jest typowa głębokość.

 

Natomiast drugi problem jest taki, że co prawda boki szuflady są takie metalowe bluma, natomiast tył szuflady jest z drewna i jest troszkę szerszy niż te standardowe metalowe i przez to wiele zaczepów nie pasuje.

 

A w ogóle na stronie bluma widziałam tylko takie organizery do montowania na bokach szuflady w których są takie jakby dziurki.. Moje boki szuflady są gładkie i nie ma tam jak cokolwiek zamontować :( Niby pisze, że to blum, ale tak naprawdę nigdzie nie znalazłam takiej szuflady w necie, więc zaczynam się zastanawiać co to w ogole jest :/

 

Gdybyście znaleźli jakieś wkłady w necie to pls, wklejcie tu linki

Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurcze, ja jestem straszną estetką :p

I by mnie to jednak denerwowało, że ta podłużna listwa nie dochodzi do końca szuflady (ta co jest taka wyprofilowana na końcach).

Poza tym jeśli się tego nie zamontuje na tyle to chyba trochę lata?

 

Nic nie lata, pod tym mamy położone maty do szuflad, również z Ikei :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...