Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

organizery do szuflad


housebuilder

Recommended Posts

Help!!

Zamówiłam sobie szufladę 90cm (zewnętrzna część), bo pani projektant kuchni uparcie twierdziła, że to jest właśnie standard pod te przegródki.

Nieopatrznie jej posłuchałam, a teraz gdy już kuchnia jest gotowa, a ja latam po sklepach szukając przegródek, okazało się, że typowe wymiary to albo 80 albo 100 :(

Znacie jakąś firmę, która robi 90-tki? Wymiary wewnętrzne mojej szuflady to 37cm głębokość i 86,5cm szerokość.

Interesuje mnie coś w stylu tego systemu Rationel z IKEA: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50109738

 

Nie wiem czy dobrze odczytałam, ale wynika, że Twoja szuflada ma szerokość 90 cm, a przegródki są na 100 cm. Bierzesz więc te na 100, przycinasz wkładasz i masz :wink:

 

Chyba, że coś przekręciłam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 5 months później...

ja mam szuflady bluma. kupiłam drewniana w ikei i od razu zaznaczam że sie nie mieści na głębokość. te składane też nie bardzo.

swoją drogą jak chciałam dociec jaki rozmiar jest mojej szuflady to się wywiedziałam w blumnie że rozmiarów i możliwości kombinacji są setki

to nie ułatwia sprawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam te najtansze z ikei, przycięte juz w mieszkaniu więc podczas przeprowadzki przeniosłam razem ze sztućcami :D niestety ma to ok 60 cm a szuflada 90 więc na 30 cm mi się walają przybory kuchenne. w szufladzie obok wszystko sie wala - marze o organizerze uniwersalnym z bluma a najchetniej jakiejs taniej podróbce.

chińczyki robią wszystko. czemu akurat tego nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redlum ty wiesz w ogóle o czym piszesz???

organizer blum na sztućce do mojej szuflady to koszt w hurtowni 675 zł.

 

dla mnie to jak branie Mercedesa - a potem kupno wycieraczek po 20zł z chin

 

Wiem że za takie stwierdzenie będę zaraz jedzony.. ale to moje zdanie i nie zamierzam się z nim kryć

 

pierwszy lepszy sklep internetowy z organizerami blum-a - nie wiem jakie masz szuflady - ale nawet przy najdroższej wynika że ten sklep ma marże < 10%

Edytowane przez redlum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadasz i tyle. Co innego zawiasy i tego typu rzeczy. Tu stawiamna jakość, więc skoro mnie stać, to biorę lepsze. Ale to nie znaczy, że mam dać kilkaset złotych za organizer do sztucców, skoro moge mieć go za kilka złotych. Moje poprzednie w mieszkaniu po 7 latach były idealne. Nie zabrałam ich tylko dlatego, że mam teraz inny wymiar szuflad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo: - to już ode mnie za dużo nie zależy - z moja druga połową się umówiliśmy - że ja nie wtrącam się do kuchni - a ona do mojego kina domowego w salonie :)

 

Ale jak będę miał - to rzucę parę fotek. Ja może jestem dziwny - ale wole na początku kupić coś lepszego i zapomnieć o tym, niż potem bawić się w naprawy i wymiany co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...