Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

organizery do szuflad


housebuilder

Recommended Posts

redlum - wyznajesz tą samą zasadę co my. tylko że nie rozmawiamy tu o czymś co może się zepsuć jak jest tańsze - to zwykłe przegródki na chochle. te z bluma mają główną przewagę nad tańszymi że pasują wymiarowo

 

p.s. u nas nie ma takiego podziału. ale to głównie dlatego że ja jestem techniczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

DSC_9717..JPG

 

To wnętrze szuflady wewnętrzna szerokość 99cm wkłady z IKEA lekko przycięte boki, takie zakładki tam były.

Jakby otciąć jeną boczną komorę wo wychodzi 88cm. Czyli do szuflad 90 nie wiem czy będzie ok, musicie podać szerokość wewnątrz szuflady., to pomierzę co by trzeba było wyciąć, żeby spasowało. Wkłady kosztowały kilka albo kilkanaście zł, przegródki są wysokie więc fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja trochę z innej beczki mianowice planuje taki organizer dla moich kosmetyków-malowideł jak poniżej

 

http://images44.fotosik.pl/315/c034f3b43e8080dd.jpg

 

A mój zdolny złota -rączka mąż obiecał mi że mi zrealizuje ten plan. :p

PS. W nowym katalogu IKEA jest podobny organizer na kosmetyki a tu powyżej w pieknej i użytecznej obudowie. Tak tak lubie miec porządek a nie wystawki na półce. A co tam :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margoleta a link byś zapodała

i napisz koniecznie jak tam bo ja tez 90 :)

 

proszę: http://allegro.pl/blum-tandembox-wklad-na-sztucce-90-cm-i1231152907.html

napiszę jak dotrą, na zdjęciach nie wyglądają jakoś specjalnie, ale w sumie czego można oczekiwać do zwykłych wkładów na sztućce ;)

Edytowane przez Margoleta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam, ja mam szuflady Blum i nie narzekam na organizację wewnątrz. Kuchnię robiłam sama od początku do końca ( od projektu do wkręcenia ostatniej śrubki). Wykorzystałam podział na 6 czyli dwie niskie szuflady i dwie głębokie (najczęsciej są jednak wykonywane z podziałem na 5 czyli jedna niska i dwie głębokie. Moja szuflada ma 120cm szerokści i mam w niej dwa białe organizery z Ikea a przestrzeń pomiędzy nimi wykorzystałam na folię aluminiową (nie taką krótką, tylko długą dla gastronomi można kupić np w makro). Ktoś pisał, że szuflady blum mają dziurki a on(ona) ich nie ma i nie ma jak zaczepić wkładów i powątpiew czy to w ogóle blum jest. Do wyboru sa trzy możliwości (o ile nie ma czegoś nowego) prowadnica z dziurkami, gładka lub z relingiem i do kazdej można dopasować systemy podziału. Jesli chodzi o moje głębokie szuflady to nie sa mi specjalnie potrzebne organizery. Na razie mam produkty spożywcze w słoikach (jak mi kiedyś starczy to se kupię plastikowe), talerze też mam luzem, to samo plastikowe miski. Dzieci mają słodycze w dolnych szufladach powkładane w koszykach plastikowych (rozmiary sa różne, do kupienia w każdym agd lub markecie za kilka złotych). W koszykach mam też drobiazgi nakrętki od słoików foremki do ciasteczek... plastikowe pokrywki od pojemników trzymam w pudełku po lodach ale takim dużym prostokątnym gdzieś około 5l moze trochę mniej lub więcej ( myslę że jesli poprosić w restauracji czy kawiarni to nawet za darmo można dostać). W ofercie bluma jest też szuflada pod zlewozmywak dostępna od 90-tki. Nie był to dla mnie problem. Moja szuflada pod zlew ma jakieś 84cm i zamiast 4 prowadnic ma dwie a dwie pozostałe to płytach wiórowa :) Z firm które nie zostały w tym wątku wymienione znam Hettich. Moim zdaniem ma rozwiązania nawet lepsze niż blum jest tez tańsza, ale jestem zadowolona z tego co mam i nie zamieniłabym się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...