Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

organizery do szuflad


housebuilder

Recommended Posts

Ja zrobiłam szufladę pod zlewozmywak sama, czyli zwykła szuflada u mnie wewnętrzna bardzo płytka, taka na ściereczki gąbki, worki na śmieci. Jak pzyszedł zlew, to wyrzynarką wycięłam odpowiednią dziurę i dokleiłam ramkę z elementów które zostały po wycięciu owej dziury. Ciekawe ile kosztuje coś tak prostego u bluma.

Odnośnie tych wkładów plastikowych które ktoś wkleił powyżej, z jednej strony jestem zaskoczona, że coś od nich można tak tanio kupic, a z drugiej ile kosztuje wyprodukowanie czekoś takiego, nawet w Polsce może ze 2zł, a co dopiero w Chinach,

Blum to ZDZIERCY!!! i tyle

Z hettichem mają praktycznie monopol i windują ceny nieludzko.

Żeby nie było, sama oczywiście mam u siebie Bluma, ale na gadżety naciągnąć się nie dałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

e-mól jeśli masz na myśli plastikowe wkłady wspominane przez Margoletę, to wydaje mi się że nie są to oryginały, tylko wkłady polskie pasujące do szuflad Bluma.

Nie zgadzam się z opinią że wiodące firmy są zdziercami. Być może wyprodukowanie elementów jest znacząco niższe niż cena sprzedaży, ale trzeba też wziąć pod uwagę to, że ktoś najpierw wymyślił wszytskie patenty ułatwiające przechowywanie i ma prawo ustalić ich cenę.Do tego dochodzi gwarancja, która jest beterminowa. Poza tym, to nie są polskie firmy, a zarobki nasze i w innych krajach nie są równe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę: http://allegro.pl/blum-tandembox-wklad-na-sztucce-90-cm-i1231152907.html

napiszę jak dotrą, na zdjęciach nie wyglądają jakoś specjalnie, ale w sumie czego można oczekiwać do zwykłych wkładów na sztućce ;)

 

Podbijam temat bo ciekawy jestem, czy Margoleta dostała już przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-mól jeśli masz na myśli plastikowe wkłady wspominane przez Margoletę, to wydaje mi się że nie są to oryginały, tylko wkłady polskie pasujące do szuflad Bluma.

Nie zgadzam się z opinią że wiodące firmy są zdziercami. Być może wyprodukowanie elementów jest znacząco niższe niż cena sprzedaży, ale trzeba też wziąć pod uwagę to, że ktoś najpierw wymyślił wszytskie patenty ułatwiające przechowywanie i ma prawo ustalić ich cenę.Do tego dochodzi gwarancja, która jest beterminowa. Poza tym, to nie są polskie firmy, a zarobki nasze i w innych krajach nie są równe.

 

Bez przesady, zwyczajny organizer na sztućce nie wymaga niewiadomo jakich patentów lub technologii. A bezterminowa gwarancja? Cóż tu się może sepsuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Podbijam temat bo ciekawy jestem, czy Margoleta dostała już przesyłkę

 

tak dostała :) zapomniałam napisać, bo dopiero się instalujemy w domu i panuje w moim życiu ogólny chaos...

Ale wkład jest w porządku, wygląda dobrze, ma wszystko czego wymagam od tego "urządzenia" :)))

Tak jak ktoś wyżej pisał nie jest to oryginal tylko wkład pasujący do szuflady Blumowskiej (taką mam- 90- tkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
kupiłam w końcu peke, taka z przesuwanymi przegrodkami. tamten mi sie bardzo podobał, ale był ciut za mały - dostałam całkiem wypasiony komplet noży ale najdłuższe maja 45 cm. w niemal wszystkich gotowych organizerach najdłuższa komora ma 43 cm (przymusilam sprzedawce w sklepie internetowym, żeby pomierzyl wszystko, co mieli w ofercie ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...