Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ŁAZIENKA: oświetlenie, lampy łazienkowe, kinkiety nad lustro - wątek zbiorczy


jacek213

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 436
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mi sie te ostatnie 2 propozycje podoba, tylko pytanie czy wam sie podobaja? Tylko nie wprowadzalabym juz czarnego koloru...w ogole na zdjeciach w temacie lazienki nasze ta orzechowa szafka to taka ciemna wyszla ;)

 

Isiu plafon jaki zaproponowales jest fajny, sama bede miec identyczne tylko pojedyncze takie lampki na gorze w lazience nad lustrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

klasyczne z f-my Limburg (glashuette-limburg.de ser octagon, seashell, , pyramid, spherical) i stylizowane z tej samej firmy crystal glass oraz nowoczesne serie lazienkowe/bez nazw - tylko symbole i klasa bezpieczenstwa oraz Spash proof/

..

Odgrzeję nieco pierwotny temat. Planuję właśnie sposób oświetlenia lustra nad umywalką w łazience. Teoretycznie plan był taki, aby były to jakieś 2 oprawy na świetlówki liniowe. Proste (w sensie formy/ozdób) oprawy umieszczone po bokach lustra. Niestety nie znalazłem takich opraw z IP4x . Sprawdzałem niektóre namiary podane przez 2112wojtek - są fajne oprawy np. firmy f-my Limburg (model 8548, 8549 , na świetlówki kompaktowe niezintegrowane), ale one kosztują rzeczywiście sporo (6-8 stówek to dolna granica).

Z tego co przeczytałem w tym wątku jednak nie ma specjalnie tańszej alternatywy ? Może podsuniecie mi jakiś produkt/pomysł ?

Ciekawym rozwiązaniem są lustra podświetlane, ale ta cena. Np. FUJI SHAVER 0548 - 1450PLN brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja Aandziula jest fajna jak równieżTwoja ostatnia.

może są gdzieś takie kinkiety ale bez tej czarnej wstawki. zdecydowanie nie dawałabym kolejnego koloru do tego kompletu. te 3 to sporo. grunt żeby światło było jasne i może zadbaj o możliwość aby była możliwość jego stopniowania - np. 1 żarówka albo wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na obrazku widze umywalke Roca hall, oswietlenie dlugie ktore w ofercie ma np firma Massive jak tez halogeny z mozliwoscia regulacji kierunku swiatla, mozna je znalezc w LM lub Castoramie.

 

Ja takiego dlugiego oswietlenia nad lustro troche szukalam bo te co mi sie podobalo to bylo ze stali szczotkowanej, a ja w lazienkach mam wszystkie dodatki chromowane :) Kto szuka ten znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już oświetlenie do łazienki myślę, że będzie pasować tylko jest mały problem bo nie mogę jej nigdzie znaleźć może ktoś mi pomoże poszukać albo wie jaka to firma???

 

Fajna ta lampa - jakbyś znalazł - napisz proszę, bo ja od 2 lat nie umiem się zdecydować na oświetlenie przy lustrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lampyesklep.pl/getobraz.php?vPlikObrazu=schematy/100006.jpg&vDstW=440 a co w ten desen? Tylko to pewnie ze 2 by byly potrzebne

 

http://www.lampyesklep.pl/getobraz.php?vPlikObrazu=schematy/100008.jpg&vDstW=440 tylko one maja lekko zaoblone brzegi ;p

 

Takie duze protokatne na bank widzialam w LM, tylko niestety w satynie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus_m niooo fajne dziś podjadę do LM i zobaczę może będą, moje lustro ma 60 cm i szukałem po necie przez parę dni i znalazłem taką która mi sie podoba ale cena mnie zabiła:(

i jest to Lampa kinkiet ........ TALLIN 900 600 300 - 609zł 60cm może ktoś widział gdzieś tanszą wersję???

1_c76775879338.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...