Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukiwane białe płytki cegiełki


Misiowa

Recommended Posts

MIchał & Magda dziękuję Wam! Myślę, ze to te. Tak chodziło mi, o takie ze spiłowaną pod kątem krawędzią :) Na zdjęciach słabo widać, ale chyba mają ścięte krewędzie :) Super, poszukam aranżacji z nimi aby sie przekonać!

Gładkie, chodziło mi o powierzchnię,ponieważ czasami powierzchnia jest, jakby odlana na czymć nierównym, no chyba nie umiem tego wytłumaczyć :rolleyes:

 

Kurcze, właśnie wg mnie nie mają ściętych krawędzi :( Najlepiej zadzwoń do tej firmy i ich zapytaj, na pewno pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Coś już mam, ale zdjęcia robione są fatalnym aparatem, który rozmazuje obraz i wygina kontury ścian. W łazience - poza wiecznym budowlanym brudem - jeszcze niczego nie ma.

Płytki to oczywiście Mugaty, na podłodze oktagony Alaska, także Vives. Ściany malowane farbą Para w kolorze szarobeżowym z przewagą beżu (w tym oświetleniu ta przewaga jest bardzo mocno podbita).

 

http://decoratorium.blox.pl/resource/sneakpeak1.jpg

 

http://decoratorium.blox.pl/resource/sneak_peak_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamowilam plytki Zola, ale bede je miala dopiero po 15 listopada.... Przymierzam sie do calkowicie bialej lazienki z kolorem na scianach. Teraz zaczelam sie tylko martwic, czy kafle na podloge 20x20 nie beda troche za male ? Przekonam sie niebawem...

Tak poza tym, to zamowilam je w ciemno i sama jestem ciekawa, jak beda wygladaly na zywo.

Drugim lupem padly 2 wzory z serii Monasterio. Oby wybor byl trafny, bo absolutnie nigdzie w necie nie znalazlam tej serii u nikogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bez żadnego wystroju to wnętrze wygląda jak łaźnia ;) jakie planujecie elementy wystroju? oczami wyobraźni widzę tu metalową wannę jak z lat 60 w usa, potężne lustro z żarówkami nad umywalką... eeeh, rozmarzyłem się ;p

 

Fakt, na razie jest kompletnie pusto, stąd pewnie to wrażenie. ;-)

 

Z wanną prawie trafiłeś. ;-) Na końcu łazienki będzie wolnostojąca wanna na chromowanych nogach. Listwy przysufitowe są tak złożone, aby w środku ukryć karnisz szynowy, do którego przypnę zasłony. Zasłony będą po bokach upięte, bo chciałam stworzyć oddzielony wizualnie kącik kąpielowy. Tylko wanna, świece i ja. ;-)

 

Dojdą jeszcze kinkiety, biała komódka, ceramika, więc powinno się zrobić bardziej łazienkowo, a mniej jak w łaźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim miłośniczkom białych cegiełek. Ja również jestem pod ich wrażeniem i zakupiłam do kuchni w Warszawie na Bartuckiej Mugaty biale za 115 zł. Na Zienia nie bylo mnie stać - był po 250 zł za metr. Ale fakt - cegiełki Zienia też są sliczne. Jednak jak sie przyjrzę moim Mugatom to nie żałuję. Są sliczne i każdy kto je widzi u mnie w kuchni jest pod ich wrażeniem. Mówię szczerze. Ale najlepsze jest to że ślicznie wyglądają nawet przy nowoczesnej kuchni, wcale nie musi być IKEA STAT ;)

IMG00043-20100919-1607.jpg

P5230021.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim miłośniczkom białych cegiełek. Ja również jestem pod ich wrażeniem i zakupiłam do kuchni w Warszawie na Bartuckiej Mugaty biale za 115 zł. Na Zienia nie bylo mnie stać - był po 250 zł za metr. Ale fakt - cegiełki Zienia też są sliczne. Jednak jak sie przyjrzę moim Mugatom to nie żałuję. Są sliczne i każdy kto je widzi u mnie w kuchni jest pod ich wrażeniem. Mówię szczerze. Ale najlepsze jest to że ślicznie wyglądają nawet przy nowoczesnej kuchni, wcale nie musi być IKEA STAT ;)

Krasiu, kuchnie masz śliczną. Czy można gdzieś zobaczyć Twoje wnętrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam swojego dziennika bo się wstydzę ;) A tak serio to nigdy o tym nie myślałam żeby wklejać swoje wnętrza. Mieszkam w mieszkaniu, które nie ma takich wymiarów jak domy tu pokazywane.

 

Może kiedyś. Ale sama nie wiem. Trochę boję się krytyki ;)

 

A cegiełki kocham!!!! Chciałabym też białą cegłę na ścianę w salonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam swojego dziennika bo się wstydzę ;) A tak serio to nigdy o tym nie myślałam żeby wklejać swoje wnętrza. Mieszkam w mieszkaniu, które nie ma takich wymiarów jak domy tu pokazywane.

 

Może kiedyś. Ale sama nie wiem. Trochę boję się krytyki ;)

 

A cegiełki kocham!!!! Chciałabym też białą cegłę na ścianę w salonie

Krasiu, no wiesz! Masz taką ładną kuchnię. Myślę, że nie ma się czego wstydzić. W galerii są i małe i duże domy i mieszkania też.... Ja Cię zachęcam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zakochana jestem w białych cegiełkach. Sama mam w łazience Vieves Zola czyli w wersji matowej, na brzegach zlicowane z malowanymi na biało ścianami, robią zaskakujące wrażenie na wielu gościach :).Łazienka jest maleńka i bez okna, ale cała w bieli wydaje się dużo większa i jaśniejsza. Dlatego polecam wszystkim :).

Ale jeden problem z nimi mam. Może ktoś pomoże mi znaleźć do nich matową białą prostokątną mozaikę lub coś co by się nadawało na obudowę wysokiego okrągłego brodzika???Bo powoli się poddaję i przyzwyczajam do styropianu na wierzchu :(

Na podłodze mam do nich drewnopodobną Serenissimmę, a cała reszta miała być w bieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłam wczoraj u siebie na prowincji cegiełki 10x20 i kupiłam sobie od razu cały karton tychże, celem bliższego przyjrzenia się produktowi. W końcu cena 16,50 za metr, to jak za darmo prawie... Płytki są płaskie, matowe, nie są idealnie białe, kolor to jakby złamana biel, producent czeski Rako. Mogą się podobać. Moje dziecię układa je od wczoraj jak puzzle:)

I nie są tak szare jak na zdjęciu... Mało światła miałam

http://img822.imageshack.us/img822/4625/obraz002i.jpg

http://img834.imageshack.us/img834/1574/obraz001bn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...