Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukiwane białe płytki cegiełki


Misiowa

Recommended Posts

CUDNIE wyszły Wasz łazienki !!!

też mam ochotę na takie kafelki w łazience......tylko chciałabym jednolitą białą podłoge.

mugatka........u Ciebie na górze są dwa różne dekory???

i prosze oświećcie mnie.....czym sie różnią narożniki u mugatki i u krzysztofffa ????

bo ja jakaś ślepa chyba jestem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jakoże, to własnie dzieki temu wątkowi mam mugaty w wc to może pokażę jak wyszło:)

 

Ja bardzo lubię to pomieszczenie, jednak kafelki podłogowe rekomendowane przez producenta do Mugatów mają ciut inny odcień (ale to już było gdzieś komentowane). Teraz po prawie roku użytkowania dałabym inną podłogę (nie białą).

IMG_0232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , serdecznie

po raz pierwszy tu piszę , pytań co do VIVES MUGAT BIANCO nie mam , uzyskały pełną akceptację , przeczytany wątek BARDZO pomógł , DZIEKUJĘ

Mam natomiast pytanie do Krzysztofa - czy możesz podać nazwę i producenta drzwi oraz opasek , to jest bardzo bliskie tego czego szukamy o ile to matowa biel

pozdrawiam zwolenników stylu "metro" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoże, to własnie dzieki temu wątkowi mam mugaty w wc to może pokażę jak wyszło:)

 

Ja bardzo lubię to pomieszczenie, jednak kafelki podłogowe rekomendowane przez producenta do Mugatów mają ciut inny odcień (ale to już było gdzieś komentowane). Teraz po prawie roku użytkowania dałabym inną podłogę (nie białą).

IMG_0232.jpg

 

bardzo ładnie to wygląda u Ciebie !

....a jaką podłogę byś teraz dał do tych płytek??

bo ja własnie szukam czegoś na podłoge.....i nie wiem na co sie zdecydować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et 75 na ścianach Dulux z mieszalnika - kolor NIGHT JEWELS 4 :)

Jak malowaliśmy wydawał się baaardzo ciemny, więc proszę się nie przerazić jeśli ktoś użyje tego koloru. Po wyschnięciu moim zdaniem jest w sam raz :)

Edytowane przez mugatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala67 reszta domu raczej nie do pokazania, tworzy się :) hehe

Znaczy zmienia się, 5 lat temu chcieliśmy się przede wszystkim wprowadzić, teraz dopiero mogę pozwolić sobie na zrobienie takich wnętrz jakie w międzyczasie zobaczyłam i polubiłam, choć to też tak raczej z umiarem, finansowym umiarem :)

A inspiracje czerpie głównie z tego forum, Darcy, Betib to moje GURU :)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez mugatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a ja byłam ostatnio na Jagiellonskiej 4 w Wawie w sklepie z glazurami boskie maja tam płytki i tam dziewczyna co obsługuje zradziła mi jak dociac mugaty tak aby nie trzeba było szlifowac krawedzi. Wycinamy kawałek płytki ze srodka i uzyskujemy pieknego malutkiego mugacika z cieniutka niewidoczna fuga na srodku.

polecam i do geberitu pewnie lepiej by to wygladało. My tak mamy i jest pięknie!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maryblair nie uważam, żeby to wyglądało źle. Przecież to płytki cegiełki. Płytki owszem - się fazuje. Ale cegieł już się nie fazuje, dlatego ja nie traktuje tego jako błąd w sztuce... Ja mówiłam swojemu płytkarzowi, że chcę osiągnąć efekt cegieł. Więc położył je podobnie jak prawdziwe cegły na ścianie w salonie i tyle.

Co kolejna łazienka to piękniejsza. Ludzie ujawniajcie się i pokazujcie swoje mugaty:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś widział na żywo cegiełki z Villeroy&Boch, z serii Rechteck? Na zdjęciu nie widać, czy mają ścięte brzegi, czy nie, a ja szukam cegiełek zupełnie gładkich, jak w kuchni Sophie Dahl.

Proszę o pomoc w poszukiwaniach (z góry powiem, że kolekcja Zienia odpada - są za wąskie i za długie).

Będę wdzięczna! Pozdrowienia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...