Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukiwane białe płytki cegiełki


Misiowa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o kurczę! Miszaki! ale ładny format, patrząc na Twoja symulację dochodzę do wniosku, że taki format nawet bardziej mi się podoba, 10x30! jest super! :) powiem ci klasa! będę teraz włazić do każdej castoramy, kupie te płytki i schowam do czasu wykończeniówki! ;) (a mamy SSO, wł szukam okien).

 

a tak off topic macie piękny dom! uwielbiam wasze drzwi wejściowe :) my też będziemy mieli szarą elewację, grafitowy dach i białe okna ze szprosami, tylko drzwi będą czerwone.;)

Edytowane przez emi601
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene, Koszt transportu:

zamówienie o wartości do 200 zł - dostawa w cenie: 80 zł

zamówienie o wartości do 500 - dostawa w cenie: 100 zł

zamówienie o wartości od 501 zł do 2000 zł - dostawa w cenie: 130 zł

zamówienie o wartości od 2001 zł - dostawa w cenie: 150 zł

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurczę! Miszaki! ale ładny format, patrząc na Twoja symulację dochodzę do wniosku, że taki format nawet bardziej mi się podoba, 10x30! jest super! :) powiem ci klasa! będę teraz włazić do każdej castoramy, kupie te płytki i schowam do czasu wykończeniówki! ;) (a mamy SSO, wł szukam okien).

 

a tak off topic macie piękny dom! uwielbiam wasze drzwi wejściowe :) my też będziemy mieli szarą elewację, grafitowy dach i białe okna ze szprosami, tylko drzwi będą czerwone.;)

 

Dzięki za miłe słowa, ja też uwielbiam te drzwi :) Fajnie, że Wasze będą czerwone, my na początku zakładaliśmy że nasze będą turkusowe, ale jakoś te turkusy z palety barw stolarza nam nie odpowiadały i wybraliśmy bezpieczniejszą biel. Mam nadzieję, że pochwalisz się Twoimi!

 

Co do płytek, jeszcze nie są niestety ułożone (czekamy na fachowca już od tygodnia...) ale za to kupiłam już do nich jasnoszarą fugę. Fuga też będzie minimalna, mam nadzieję, że da to efekt retro kuchni. Byłam kiedyś w takiej "babcinej" i tam w ogóle nie było fug, a kafelki były jedna przy drugiej. Wyglądało fantastycznie. Zapodam zdjęcia, jak już będzie to gotowe.

Pozdrowienia,

Edytowane przez Miszaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugatka, masz absolutnie cudowną łazienkę, pod jej wpływem złamałam się i u mnie też będą cegiełki Mugatowe (89 PLNow kontra 160 za Zienia i 260 za Puny i 360 za Grazie i ...760 za jakies recznie formowane i wypalane, juz nawet nie potrzylam co), ale te obrazki malowane wywal. Zgrzytaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Tak często zaglądam na to forum, że postanowiłam umieścić zdjęcia swojej maleńkiej łazienki, którą niebawem skończymy remontować. Została nieco powiększona (o szerokość blatu) i białe cegiełki na ścianie sprawiły, że optycznie wydaję się naprawdę spora :).

04082011053.jpg

04082011051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azalka, te obrazki mhmm... jednym się podobają innym nie... trudno :) Ale są moje :) Sama je narysowałam w szkole średniej, mam do nich sentyment i niech tak na razie zostanie :) Cieszę się że łazienka się podoba :)

 

mugatka....moim zdaniem te obrazki nadają Twojej łazience wyjątkowego wyrazu !!

...dzięki nim ta łazienka jest taka inna, taka Twoja......a nie jak każda inna z popularnymi ozdobami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Tak często zaglądam na to forum, że postanowiłam umieścić zdjęcia swojej maleńkiej łazienki, którą niebawem skończymy remontować. Została nieco powiększona (o szerokość blatu) i białe cegiełki na ścianie sprawiły, że optycznie wydaję się naprawdę spora :).

Witaj

czy możesz powiedzieć jakie płytki masz na podłodze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witajcie. Przeczytalam cały post i mam w głowie kompletny mętlik :)

Chcę położyć cegiełki w kuchni i najpierw miały to być któreś z fazowanych - bo są piękne. Jednak po dalszej lekturze doszłam do wniosku, że ich położenie nie będzie łatwe (narożniki) i bardzo martwi mnie problem dobrego połączenia ich z blatem kuchennym. Jest też poruszona przez kogoś kwestia ich mycia...

To wszystko skłoniło mnie do rozmyślania nad cegiełką bez faz... Nie wiem co zrobić. Czy ktoś, kto już użytkuje fazowaną cegiełkę w kuchni mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fazowaną w kuchni. 60 cm na blatem, blat w literę L.

akurat miałam podobne rozterki (oprócz mycia ;))

i tak: ułożenie nad blatem - faktycznie u mnie nieco zostało to skopane. mam podwyższone blaty, stolarz, który robił nam kuchnię dogadywał się z kafelkarzem i dolna linia cegiełek miała się kończyć 92 cm nad podłogą. kończy się 91,4 (bagatela), więc fazka w najniższej od strony blatu linii cegiełek jest widoczna jakoś tak w połowie. jest ucięta. najpierw myślałam, że to koniec świata, ale w sumie okazuje się, że nie ;). generalnie u mnie było to utrudnienie, że mam jeszcze nad blatem w jednym miejscu okienko i bardziej mi zależało nad tym, żeby to okienko było dobrze obudowane płytkami. nie mamy listwy między blatem a ścianą, tzn mamy ją, ale nie wstawiliśmy - gdybyśmy ją wstawili, to po prostu dola faza nie byłaby w ogóle widoczna. ale listwa mi się nie podoba. Natomiast jest to sprawa do dopilnowania i na pewno do załatwienia. u mnie nie wyszło, ale jakoś strasznie nie przeszkadza.

w rogu - nasz kafelkarz był dość otwarty na cięcie, ale posłuchałam męża, który mnie przekonywał, że cięcie fazy i doklejanie jej do uciętego kawałka cegiełki jest trochę bez sensu na takiej małej powierzchni, trochę nienaturalne (bo cegieł nikt tak nie tnie itp), że będzie faza przy fazie, dlatego zwyczajnie płytki są przecięte. możliwe, że ktoś uzna to za niedoróbkę i będzie mu to bardzo przeszkadzało, mi odpowiada. na fotce widać taką falkę w rogu, ona w realu też jest, ale dyskretniejsza. w tym rogu mam zresztą ekspres, a w drugim lodówkę i cargo. ogólnie ta moja kuchnia to nie jest mistrzostwo świata, ale spokojnie da się tych wszystkich rzeczy dopilnować tak, żeby było wszystko git. też rozważałam przez chwilę płytki bez fazy, ale spodobały mi się te moje bardzo i się nie oparłam.

zdjęcia fatalne, ale mieszkamy na placu budowy, nierozpakowani, i nie wiem, gdzie jest zwykły aparat - mam tylko komórkę.

 

http://img845.imageshack.us/img845/880/przdjcie0035.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img716.imageshack.us/img716/6460/przdjcie0037.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

http://img824.imageshack.us/img824/2075/przdjcie0040.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...