Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukiwane białe płytki cegiełki


Misiowa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kala no ślicznie Ci to wyszło, pokaż więcej :) Poproszę fotkę z przodu patrząc na umywalki :)

A co tam jest takiego na ścianie pod oknem ?

 

kala CUDNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poza podłogą moje klimaty!!

 

p.s. co nie znaczy że masz brzydką podłogę, wszystko razem u Ciebie pięknie się komponuje, a czym malowałaś te bale na biało?? akrylowa?

 

Kala67 przepiękna łazienka! Ja też proszę więcej zdjęć :)

dziekuje za pochwały, ciesze sie, że Wam sie podoba:)

pod oknem mam biale bale malowane specjalna bialą farbą - jakas profesjonalna uzywana w stolarniach....nie pamietam nazwy....

zdjęcia pstrykne i wieczorkiem wkleje:)

Hej! Może komuś zostało parę szt.cygar Vives Mygat Tarpan Blanco. Potrzebuję czterech szt., a nie mogę dokupić w Domu z Bajki, bo za mała wartość zamówienia do realizacji. Trochę została zmieniona koncepcja lazienki i się narobiło

 

Bety....mi zostały jakieś kafelki.....tylko o które Ci dokładnie chodzi??

ten warkoczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anowi: mnie też się wydaje że u ciebie to 1 na 1, a nie na mijankę. Gdzieś w tym wątku wcześniej jest zdjęcie, na którym są płytki tak ułożone. Jest u ciebie nowocześnie to na mijankę by się moim zdaniem gryzło.

 

Byłam w weekend w Castoramie , mają cegiełki, te co Miszaki kupiła , 10x30, pomacałam, obejrzałam, bardzo ładne, równe, niepokrzywione i starannie zrobione się wydają, są włoskie, dla Castoramy robione/pakowane , nie wiem, tyle wyczytałam na opakowaniu, cena 54 złote/m2, ja już z nimi wychodziłam :) ale do kafelkowania jeszcze kupa czasu i mąż mnie powstrzymał ;) oprócz białych były też czarne, czerwone, niebieskie, zielone, jasne i ciemne i ze trzy odcienie szarego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pochwały, ciesze sie, że Wam sie podoba:)

pod oknem mam biale bale malowane specjalna bialą farbą - jakas profesjonalna uzywana w stolarniach....nie pamietam nazwy....

zdjęcia pstrykne i wieczorkiem wkleje:)

 

 

Bety....mi zostały jakieś kafelki.....tylko o które Ci dokładnie chodzi??

ten warkoczyk?

 

tak, warkoczyk, będę bardzo wdzięczna, bardzo mi zalęży. Próbowałam szukać z innych kolekcji po salonach, ale nic takiego nie ma. Potrzebne do wykończenia wnęki pod prysznicem. Galazurnik wykładał ją cegiełką Vives i nakantach wyszło trochę brzydko. Powiedział, że to przez ich nierówne krawędzie :) Pomyślałam, aby zasłonić to właśnie tym warkoczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala, cudowna (jak na razie;)) lazienka i najpiekniejszy odcien szarego we wnetrzach jaki do tej pory widzialam! Please please please, podaj co to za farba i odcien!:)

Jak oceniasz generalnie ten odcien na zywo? zy wieczorem i przy sztucznym swietle nie jest "smutno"? I jak myslisz, czy w pomieszczeniu bez okna nie bylby za ciemny? Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, warkoczyk, będę bardzo wdzięczna, bardzo mi zalęży. Próbowałam szukać z innych kolekcji po salonach, ale nic takiego nie ma. Potrzebne do wykończenia wnęki pod prysznicem. Galazurnik wykładał ją cegiełką Vives i nakantach wyszło trochę brzydko. Powiedział, że to przez ich nierówne krawędzie :) Pomyślałam, aby zasłonić to właśnie tym warkoczykiem.

 

Bety...daj znac na priv.....ile chcesz tych warkoczyków,

podaj adres do wysyłki i wszystkie dane:)

mój meil: [email protected]

buziaki:)

Edytowane przez kala67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam niedawno takie płytki 10x20 ...

 

http://e-podlogi.pl/pub/produkty/7966/183907.jpg

Dune MAHON Blanco aguas brillo 10x20 (D909)

do kupienia-> tutaj

http://www.wnetrze-design.com/images/lb/object/architect/colortwo/thumbnails/197x97_gaad8023.jpg.thumb_150x73.jpg

Rako COLOR TWO BIAŁY (WHITE) GAAD8023 9,7X19,7X0,7

do kupienia tu->http://www.wnetrze-design.com/color-twobialy-whitegaad8023plytka-podlogowa97x197x07gat1-p-1671.html

Edytowane przez vesila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala67 przepiękna łazienka! :jawdrop: Odwiedziłam Twój wątek - cały dom jest cudowny! Gratuluję - będę u Ciebie częstym podglądaczem :)

 

Darcy Twoja zakończona łazienka również przepiękna! :jawdrop: Rozgościłabym się w niej bardzo chętnie :) Plus kieliszek wina i dobra książka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...