Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukiwane białe płytki cegiełki


Misiowa

Recommended Posts

W weekend jade na rozpoznanie, co i za ile i dlaczego tak drogo apropo Tubedzin&Zien. Na pewno zdam relacje. Swoja droga niesamowite,ze firmy włoskie, francuskie, hiszpanskie, angielskie i wiele innych maja biale cegielki jako standard w swojej ofercie a u nas to jakas topowa kolekcja stworzona przez topowego projektanta, jako odkrycie ameryki conajmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Gdy je zobaczyłam - zakochałam się i już widziałam je oczami wyobraźni na ścianach mojej łazieneczki. Nigdzie nie było tylko ceny tego cuda wykreowanego przez Zienia. Ale byłam dociekliwa i uzyskałam informację.

Te cudeńka kosztują 180zł/m (czerwone 199zł/m).

 

Są śliczne!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy te Zienia są dłuższe?

 

Wyzej jest link do broszury pdf.

 

Prostaktne sa w rozmiarach 298x598mm, 148x598mm i 148x298mm czyli jest tez klasyczna mala w proporcji 1:2.

Jedyna watpliwosc to bardzo duza faza, na tych malych wyglada troche przytlaczajaco, przynajmniej na pojedynczej sztuce na zdjeciu. Moze na scianie nie bedzie to razic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzcie jak moge ułozyć płytki w kuchni miedzy meblami firmy Tubądzin kolekcja M Zienia Piccadilly chodzi mi o to czy same duze czy połonczenie małych bo nie mam pomysłu niestety

 

Wg mnie zależy jakie masz meble czy w nowoczesnym stylu czy tadycyjnym, jesli w tradycyjnym to ułożyłabym wszystkie jednakowe - jesli nowoczesny , czyli proste gładkie meble to możesz się pobawaić wielkościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Ja tak jeszcze apropo płytek vives mugat blanco. Nie wiecie czy można je gdzieś w Poznaniu dostać? szukam i szukam w necie, ale nic nie znajduję...

W Bydgoszczy też nie ma. :wink:

Ściągnęłam stąd - http://www.domzbajki.pl/ - taniej i sprawnie. :)

zakochalam sie w tych płytkach i musze je miec do dolnej lazienki tylko nie wiem jaka podłoge dobrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ja w dalszym ciągu nie mam zrobionej łazienki, ale pozostałam wierna cegiełkom i będzie vives mugat. Są obecnie dostępne w necie w przystępnej cenie 89 zolek. A może ktoś jeszcze robił kuchnie/łazienke lub jakiekolwiek inne pomieszczenie z zastosowaniem białych cegiełek. Wrzućcie fotki. Ja obiecuje też pochwalić się łazienką, kiedy wreszcie ją zrobimy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, vives mugat też mi się nada! tylko że do mnie do kuchni nad blat, z chęcią splinko obejrzę Twoją łazienkę jak już będzie gotowa :)

w Irl też wszędzie pełno "cegiełek" , wchodzisz do sklepu z płytkami stoją zaraz na przodzie, po 15 euro za m2. Tylko czemu są takie ciężkie!!! ti w ogóle jest dużo świetnych rzeczy, czasem nawet świetniejszych niż u nas, tylko ten transport wszystko psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...