Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poszukiwane białe płytki cegiełki


Misiowa

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje Miłe

Napiszcie proszę jakie macie oświetlenie w łazience , bo dzisiaj się najeździłam i nic mi się nie podobało. potrzebuję kinkiet nad lustro oraz lampę.

 

dziękuje za pomoc ;-)

 

 

ja mam plafon american dinner, kinkietu na razie brak, ale rozważam kinkiet Brenna

 

u MagdyZZZ piękne lampy - to prawda, ale chyba nie na moją kieszeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podzielam Wasz zdanie co do Mint Grey, ale ja też muszę poszukać czegoś z niższej półki, ponieważ zbyt dużo lamp muszę kupić. ;-)

Kamilcia, fajny Twój plafon, kinkiet oraz lampa wisząca z tej serii też mi się podoba, napisz mi tylko proszę jakie światło daje ten plafon i jaka moc. 60w x 2? czy tylko 60W? i jeśli 60w czy to wystarczająco, tzn czy nie jest ciemno i żółto w łazience?

 

 

 

ja mam plafon american dinner, kinkietu na razie brak, ale rozważam kinkiet Brenna

 

u MagdyZZZ piękne lampy - to prawda, ale chyba nie na moją kieszeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

ja z miesiąc temu jeździłam po Castoramach w poszukiwaniu innych kafelków i w obu Colors były.

co prawda jak we wrzesniu kupowałam moje to usłyszałam "w przyszłym tygodniu, bo właśnie do nas jadą" ale jak mąż podjechał w tym nastepnym tygodniu to już było po dostawie i kafelki kupił bez problemu.

 

Co do kafelkowania martaibartek, to ja będe mieć obie te konepcje zastosowane ;)

Prysznic cały , a w strefach "mokrych" na wyskość ok 1m. Czyli nad wanną, za umywalkami, koło kibelków.

Tam, gdzie nie trzeba w łazienkach, nie dajemy kafelków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki dropku w takim razie zadzwonię do nich jutro i zapytam :)

 

I teraz pytanie za 100 punktów: jak wykafelkować łazienkę?: całą dookoła na około 1.30, czy tylko w strefach mokrych jak np ma kala...

 

hmm jak kto co lubi, mnie bardziej się podoba, gdy kafelki są dodatkiem, zwłaszcza tak dekoracyjne jak mugat.

Ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Paczka z moimi przyjdzie w piątek i ruszamy. Będą tylko w łazience, ale ułożone prosto, nie cegiełkowo i tylko w strefach mokrych, przy czym nad wannoprysznicem tylko do wysokości 150 cm. Chociaż może powinnam wyżej jednak...

Najwyżej będę kląć na czym świat stoi, trudno.

Bo wyżej będzie deszczownica i niby woda pada w dół, jak mówią prawa fizyki, ale cholera ją wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Dom z bajki - szybko i bez problemów. Zdjęcia łazienki dodam później, bo czekam jeszcze na baterie do bidetu. Zostało mi trochę płytek mugatów białych i kwadracików czarnych do płytek oktagonalnych - muszę policzyć dokładnie ile. Jeśli ktoś jest w potrzebie to zapraszam na pw :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mogę śmiało polecić stronę przytaczaną już przez Dropka (jl24). Mugaty i dekory dostałąm od ręki. Ściągnęli mi nawet z vivesa szybciutko inne płytki: terrades basalto. Ale taka mała podpowiedź... Jeśli ktoś chciałby osobiście udać się do sklepu celem dokonania zakupu (bez wcześniejszych ustaleń mailowych za pośr. sklepu internetowego), to...proponuję zamówić jednak przez internet, bo jest po prostu taniej;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje cegiełki kupiłam tu:

http://dekordia.pl/

 

Bo mieli dobrą cenę, bo mieli płytki w magazynie i mieli i glazurę, którą kupowałam i gres z innej firmy.

Prawie wszystko przebiegło sprawni. Prawie, bo dostalam od nich 3 maile, które niedokładnie przeczytałam, okazało się, że mailu nr 3 napisali, że jako, że zamawiam produkt 'na zamowienie' (a guzik prawda, bo mieli go w magazynie) i zaznaczyłam opcję 'za pobraniem' to i tak muszę wpłacić 10% przelewem.

I tak sobie nieświadoma czekałam na paczkę a tu nic i nic. Aż po kilku dniach zaczęłam wczytywać się w maile.

Ale jak już wpłaciłam, przysłali i teraz siedzę sobie w kuchni w starej chatce i patrzę na jedną płytkę, którą skradłam z budowy nowej chatki.

Śliczna jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dziewczyny macie pomysł jak ładnie wykończyć białe cegiełki z castoramy?

 

Marta, a gdzie je planujecie? ja mam w łazience tylko na ściankach prysznica, więc idą do góry - wykończone sa zwyczajnie. Ale może u ciebie pasowałby taki cieniutki wałeczek np? Mam go w częsci WC w tejże łazience - fotka poniżej. Albo po prostu góre płytki wykończyc fuga i tyle - tak zrobiłam w małych płytkach w kuchni - nad blatem. Wygląda ok wg mnie

lazienkadoldekor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięły się "dobrze" , bo na przykład opoczno na podłogę cięło się według naszego pana kafelkarza "bardzo dobrze" dając na prawdę równe krawędzie, także tak można je porównać. Kładły się bardzo dobrze. nie było uszkodzonych ani krzywych ani odpadów. Jeszcze mi zostało na kawałek nad umywalką w kotłowni.

rogów nie mam, ani wewnętrznych ani zewnętrznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...